Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #261771  от delirium
 пон май 27, 2013 10:49 pm
Имам нужда от MB в dropbox.com, така че ще помоля, всеки който има желанието да ми помогне да се регистрира.

Това, което трябва да направите е, да се регистрирате в сайта, след което инсталирате апликацийката им. След това можете да я махнете ;)

За да се регистрирате, цъкнете в/ху долното изображение :)

Изображение
 #266935  от delirium
 ср юли 03, 2013 3:47 pm
Up :)
 #292255  от delirium
 ср дек 18, 2013 5:21 pm
Up :)
 #313278  от sムd?Yes?mムybe???
 вт май 13, 2014 3:36 pm
 #377605  от delirium
 чет яну 21, 2016 5:25 pm
Ъпдейт: Голям bump на темата :)!
:ps: Всеки регистрирал се от моя линк от този момента нататък ще получи 3 точки във ВИП системата :girl_shy:
Трябва да се регистрирате и да инсталирате самия dropbox. След като го направите ми напишете емейла, с който сте се регистрирали и акаунта ви във ВИП системата (на лично). Аз ще проверя дали всичко е точно в сайта на dropbox и ще заредя точките ако е :)!

:ps: Трябва и email верификация явно:

Referral xxxxx@abv.bg 21/1/2016 Waiting for email verification
 #377627  от delirium
 чет яну 21, 2016 8:44 pm
Мерси на отзовалите се. Лимита ми за рефърали е достигнат, така че темата се заключва.

:ps: Има няколко човека с непотвърден емейл или незавършена инсталация на програмата - когато го направите можете да ми пишете и ще Ви заредя точките.