Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #382160  от [ŦHK]-Goodness ™
 съб фев 27, 2016 10:38 pm
Изображение
Открийте грешките :tooth: :tooth:
 #382331  от Cb|Spirit
 пон фев 29, 2016 1:31 pm
Заглавие: Благодаря за уважението :)
lostprophets написа:Нямаш абсолютно никакъв шанс,
та ти дори не знаеш какво е да има между CT и T баланс,
и ако още един път в сървъра изпаднеш в транс,
може би отново ще се видиш в iplay bg bans,
съжалявам, но нямаш място в нашия алианс!
Не познаваш правилата,
често пречиш на играта.
Тъй като си изпратил SMS за VIP от телефона,
много често започна да говориш излишно по микрофона.
На тази кандидатура гласът ми е ПРОТИВ,
дано сега света за теб не стане крив.
:sarcastic_hand: :clap2: :clap2:
 #394476  от Annihilation
 пон юли 11, 2016 6:35 pm
Имаш доклади,помагаш в игра,с добра активност си,но малко не ми достига,за да ти се доверя.Продължавай по същия начин и ще получиш моята подкрепа. - sijamka9 2016 EU
 #395389  от fawkess
 ср юли 20, 2016 12:47 pm
uDuoT'_1914 написа:Относно до ревайва не виждам проблем, а до това бях афк за което е моя грешката, опитах се да го догоня другия, но той вече мина мапа.
:ps: Много грамотен написан доклад.
иронията
 #396225  от t0bl3roBG
 ср авг 03, 2016 9:43 pm
Извинявам се за предишния пост

Ето все пак наистина бисерче:
3) Защо искате да станете админ? За времето прекарано в сървъра - всичко беше много спокойно и готино , всички се забавлявахме. Кандидатирам се за администратор , защото искам колкото се може повече да е такава обстановката за всички влезли в сървъра.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Днес за първи път , но смятам да отделям по 1 или 2 часа на ден.
Последна промяна от ✪DmXxX на ср авг 03, 2016 11:47 pm, променено общо 2 пъти. Причина: Прекалено много се отдалечаваш от темата - Бисери от форума.
 #396647  от Syndicalist☭
 ср авг 10, 2016 9:01 pm
първо да кажа че не искам да се карам с никой ама тва не е сериозно

"Непрочетено мнение #3 от |ILoseBATMAN| » ср авг 10, 2016 3:13 am

Мойто момче хакери не искам в екипа ми и мойка много ги нареждаж,много ги бийш.Безапелационно против.|ай гити|"

е тва вече не е сериозно кажете ми кога това щяхте да го видите? в периода от време когато сървърите се поддържаха? когато админите бяха сериозни и отговорниците не си ги пазеха? когато ако някой админ згафи го предупреждаваха или махаха а не като сега пише че го е предупредил минава се 1 ден и пак същото е това не е сериозно после ми говорете как играта умирала и затова веригата затъва а не е от това че администрацията се държи по толкова груб начин с играчите във форума и сървърите.
много поздрави|ай гити|
 #398935  от sムd?Yes?mムybe???
 ср сеп 21, 2016 8:15 pm
#Празен/Пълен сървър......

Изображение
 #398945  от Красьо
 ср сеп 21, 2016 10:42 pm
sAd?Yes?mAybe? написа:написа:
Жив и здрав докторе Цъкни ме Нежно

Ти си ебахти простия. на 30 години стана опрей са малко крете.н :D :D :D :D
Един месец пак няма да мога да пиша във форума ама не мога да се сдържа на такъв рядък олигофрен :thumbs_up:
Последна промяна от JmeLche на ср сеп 21, 2016 10:56 pm, променено общо 1 път. Причина: +1!
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96