Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #360393  от 1878!
 съб юли 25, 2015 7:12 pm
tomorrowland™ написа:Таима свурши не видяли. По-доло се вижа, че е на 0:00 и е свършило времето, няма да е лошо ти дана, научиш правилата.
 #362455  от 1878!
 ср авг 12, 2015 7:28 pm
krasimir2004 написа:Знам,че ми е пурво мнение,но ще бъдете страшно доволни!Знам също,че не сте ми жиждали ника,но преди бях с друг, но ми го взеха!Аз много ви се мола ПРИЕМЕТЕ МЕ добре съм запознат с правилата ПРОЧЕТОХ ги поне 4 ПЪТИ за да си ги спомна!
 #363479  от SeNsAtIoN
 съб авг 22, 2015 10:53 am
N-I-G-H-T написа:Години: 14
Група: Тестови админи
Ник в ЦС: N-I-G-H-T
Любим сервер: Zombie Plague
Мишка: Genius
Клавиатура: Zik
Интереси: Волейбол
Яка кандидатура
:tooth:
 #364215  от HolySqeak
 съб авг 29, 2015 7:11 pm
Re: xX DreamXx - Първата ми поредица в Iplay
Непрочетено мнение #3 от The:ProKiler » съб авг 29, 2015 4:54 pm

sLaughtereD- написа:
яки са клиповете, харесват ми
само ако може да ми кажеш какво казваш в третия епизод от 00:15 до 00:21

Добавено преди 9 минути 6 секунди:
иначе не се съмнявах, че си на 19 The:ProKiler @ [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатирай се за админ-Deathrun UniQue

това не бях аз,беше братовчед ми,дойде ми на гости - да си призная не съм на 19!
 #364247  от PycHaKa
 нед авг 30, 2015 1:32 am
dijei pavilioni OOD написа:1) Възрастова граница - rodensam po vremeto na hrista niakade na 3 vek daze s nego biahme na edno uciliste i si spodeliahme obqda
2) Ник в играта? dj pavilioni OOD
3) Защо искате да станете админ? naci cakam si na dastito2 i na takosto kato otidoh i me cakase edin dane mina i kaza daigo namen noas nesam taka asam cok eva4 na mimiceta no toi kaza slagai go noas ne snam kako i toi kaza iskam go as molia te daigo i as kazah NE! togava toise iadosaa i me bamna i pisese za bonbeto i as sa osetih misleh ce iska igra4kata : DDDDDD iskam otmastenie
4) От къде сте? ot maika rodina bilgaria 1393 gotina sazdadena sled boia na 6ipka ot knqz artur i merlin grat stolica na knqzestvo bilgariq- ivanovo
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. skoro go posetih niakade po koleda mislia no sisto mislia daze da vlezna pak da pocerpia kolegitemi za pravata s pasticka
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? neocenen talant
7) Скайп за връзка. 6i6e_6a_6u6i_na_6u6e_6a_6u6i
viewtopic.php?f=32&t=28332 - xaxa
 #365748  от work
 пон сеп 14, 2015 12:25 am
Против.Нали затова е скайп/фейсбук/тс (ts.iplay.bg) и т.н.
Евала...
 #366810  от HolySqeak
 съб сеп 26, 2015 10:00 pm
#38499 от $churee™ » съб сеп 26, 2015 9:50 pm

Като стана дума за момйчета, 100 човека писаха по-темата.
======>>>>
#38500 от fawkess » съб сеп 26, 2015 9:55 pm

Сад, имаш сериозна конкуренция..
 #368583  от SeNsAtIoN
 съб окт 17, 2015 6:46 pm
The:ProKiler написа:
Fanatique™ написа::D Момче, осъзнай се. Не може нещо, заради което общо взето се купува игра на стойност над 20 евро, да се получи и да се използва без да си плащал. Така работи живота. За последен път ти повтарям - невъзможно е. Спри със твоите фантазии и глупости, повече с теб няма да се занимавам. Ако не разбираш от дума, не разбираш, проблема си е изцяло твой. Не знам как си на 13 години и същевременно си 11 клас, както каза днес, но ще ти дам съвет, като искаш всичко да става по твоя начин, започни да учиш и си го прави сам. Недей да чакаш наготово от останалите.
И аз ще ти дам 1 съвет."Не носи работата вкъщи."
:ps: 11 клас а? Клавиатурата ми е на 7 години 15 минути пиша 1 текст,който съдържа 5 изречения+беше тъмно па лампата изгоря :) .
Май тази поговорка ще ти трябва. :) +Един приятел прави скинове,но не е в България за 2 години. Той ги прави апсолютно безплатно и за безплатната майнкрафт :) .
Запомнете поговорката :tooth:
 #368584  от The:ProKiler
 съб окт 17, 2015 6:49 pm
SeNsAtIoN написа:
The:ProKiler написа:
Fanatique™ написа::D Момче, осъзнай се. Не може нещо, заради което общо взето се купува игра на стойност над 20 евро, да се получи и да се използва без да си плащал. Така работи живота. За последен път ти повтарям - невъзможно е. Спри със твоите фантазии и глупости, повече с теб няма да се занимавам. Ако не разбираш от дума, не разбираш, проблема си е изцяло твой. Не знам как си на 13 години и същевременно си 11 клас, както каза днес, но ще ти дам съвет, като искаш всичко да става по твоя начин, започни да учиш и си го прави сам. Недей да чакаш наготово от останалите.
И аз ще ти дам 1 съвет."Не носи работата вкъщи."
:ps: 11 клас а? Клавиатурата ми е на 7 години 15 минути пиша 1 текст,който съдържа 5 изречения+беше тъмно па лампата изгоря :) .
Май тази поговорка ще ти трябва. :) +Един приятел прави скинове,но не е в България за 2 години. Той ги прави апсолютно безплатно и за безплатната майнкрафт :) .
Запомнете поговорката :tooth:
Ти запомни ли я?
Последна промяна от zolfeca на съб окт 17, 2015 7:00 pm, променено общо 1 път. Причина: +1
 #378883  от k1sMe7ko0
 вт фев 02, 2016 3:00 am
k1sMe7ko0 написа:
Fear and Ice написа:
Lighty написа:Еми търпя го вече колко време тоя "DYRON" ли е къв е .. ето ви демо - http://dox.bg/files/dw?a=b58273d8c5" onclick="window.open(this.href);return false; убивам го без причина и после ме мята "Terrorist" а щях да му дам "FreeDay" ? Винаги така прави..
O_o
А дано те БАННАТ ... да видят демото да те БАННАТ да те БАННАТ перманентен ще видиш ти ще убие всички и накрая няма да излезеш чист!!! Ще видиш ;) ще те баннат!! И аз съм дал демо и дано те баннат!! Да ми махнат правата ако така решат ама поне да те БАННАТ пернаменто да те баннат!! Да изядеш един дълъг банн дано пожелавам ти го дано те БАННАТ!!! + това, че рекламираш .. и за това да те баннат и от форума да те баннат дано да те баннат пернаменту да те баннат да не казвам да те пребият.. От всякаде да те Баннират от всякаде!! банове да ядеш дано!!
Извинявам се, че толкова старо нещо изкарвам, но по случайност попаднах в сайта - не бях влизал от 5 години, има-няма, и почнах да си цъкам старите мнения, ей така профилактично (нали знаете 3 през нощта тая скука, дето си готов да убиеш с общо-взето всичко :д). Така де припомнях си и попаднах на т'ва чудо, пичове умрях от смях ! Ахахаххахаха
Star6i ツ харесват това
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96