Официалният форум на iPlay.bg 

• Game of Thrones

• Кои са вашите любими филми/ сериали? А любимите ви актьори? Споделете!
Кои са вашите любими филми/ сериали? А любимите ви актьори? Споделете!
 #115592  от PushiDriple
 вт юни 28, 2011 9:04 am
:Д:Д:Д:Д:Д Сериала, определено ме грабна, а книгата още повече :) Жалко, че трябва да чакаме толкова време, но българските сериали в момента са на ниво, както каза джин. :)
 #396630  от Morskiq 1913
 ср авг 10, 2016 4:44 pm
Много яко сериалче, ся го почнах и свършвам с 4-ти сезон.
 #396639  от fawkess
 ср авг 10, 2016 5:58 pm
Аз съм поредният, който се запали по сериала, а от там и по книгите. Сериалът е добър до 4-5ти сезон, 6ти не ми хареса особено. Почнаха да се случват по-плитки на замисъл неща, а и актьорите като че ли преиграват от време на време. Факт е обаче, че действията в последния сезон не са такива, каквито ще бъдат в предстоящата шеста книга (с цел *no spoilers*) и това ме обнадеждава. Ако някой реши да го види що за работа е този GoT, препоръчвам да изгледа първи сезон и ако му хареса, да го зареже и да почне книгите. Знаете я картинката с айзберга - каква част се вижда над водата и каква под нея. :) На кратко - сериалът е добър, а книгите не са за изпускане. Силно препоръчвам книгите!!

„Песен за огън и лед“ е епична фентъзи поредица, чиито автор е Джордж Р. Р. Мартин. Това, което я отличава от повечето творби в жанра, са реалистичните и дълбоко развити персонажи, твърде беглата употреба на магия и поглъщащото повествование за заговори и политически маневри, развиващи се на фона на реалистични събития, описани от автора.
 #396832  от HolySqeak2
 нед авг 14, 2016 11:43 pm
Ако някой все още виси в тази тема и се чуди дали да почва, да не му мисли повече. Аз поемам отговорността....