Официалният форум на iPlay.bg 

• Game of Thrones

• Кои са вашите любими филми/ сериали? А любимите ви актьори? Споделете!
Кои са вашите любими филми/ сериали? А любимите ви актьори? Споделете!
 #98558  от LindoR
 пон май 16, 2011 9:48 am
Каква мислите за сериала ? Мен доста ме заинтригува, щом тръгнах и книгите да чета :D

Изображение

Режисьор : Томас Макарти

В ролите : Шон Бийн, Лена Хеди, Дженифър Ели, Марк Ади, Хари Лойд, Алфи Алън, Николай Костер-Валдау, Питър Динклейдж, Джейсън Момоа и др.

Държава : САЩ

Година : 2011

Времетраене : ~55 минути / епизод

Аудио : Английско

Субтитри : Няма.

Резюме : С шеметния си бяг от скована в жесток студ страна към земи на вечно лято и охолно безгрижие, ИГРА НА ТРОНОВЕ е сказание за владетели и владетелки, воини и чародеи, наемни убийци и незаконородени претенденти за власт, появили се във времена на мрачни поличби. Тук странна войнствена орда се сражава с мечове, изковани от невиждан от човека метал, жестоко дивашко племе сее безумие сред хората, свиреп млад принц от кръвта на дракона разменя сестра си, за да си върне трона, едно дете се губи в сумрака между живота и смъртта и една решена на всичко жена предприема опасно пътуване, за да защити това, което й е скъпо. Сред заговори и коварства, трагедии и вероломство, победи и насилия, съюзници и врагове, съдбата на Старките виси на косъм и всяка от страните се бори за победа в най-смъртоносния конфликт: Играта на тронове.
 #109153  от z3ko
 пон юни 13, 2011 6:05 pm
На мен ми харесва. Не съм чел книгите, но смятам да почна само заради сериала.
 #109184  от Fear and Ice
 пон юни 13, 2011 7:30 pm
А знаеш ли някой сайт където мога да го гледам online?
 #113167  от PushiDriple
 ср юни 22, 2011 9:44 pm
Сериала е страхотен, а книгите са невероятни.Толкова е реалистичен и заинтригуващ, че чакам всяка серия с голямо нетърпение.Сериалчето го препоръчвам на всеки, не мисля, че ще има някой на когото да не му хареса. :))
 #113271  от RydeR
 чет юни 23, 2011 12:10 am
Абе бива си го чесно да ти кажа! Хареса ми! :girl_shy:
 #113294  от FIIIIIISH
 чет юни 23, 2011 1:08 am
Наистина ми хареса филма, но много лошо се получи с Едард Старк в девтата серия... Онова лапе, което се мисли за крал ще му хвръкне коронката, сигурен съм !
Чакам с нетърпение втория сезон. Да видим какво ще стане с Ланистърс, какво има отвъд Стената и какво ще стане с драконовото момиче ;)
Ох как намразих онова "кралче"... :d
 #115318  от [ProGamer]LIFEt0o
 пон юни 27, 2011 5:50 pm
Много е хубав филма и ще си го истегля. Благодаря! :)
 #115403  от PushiDriple
 пон юни 27, 2011 8:44 pm
След като свърши първия сезон, наистина ли втория ще започне догодина по това време?
 #115565  от Djinn
 вт юни 28, 2011 5:40 am
PushiDriple написа:След като свърши първия сезон, наистина ли втория ще започне догодина по това време?
Да..Мен ми стана много чудно..98% приказки и 2% действия(даже 2% е много)..Не мога да разбера как има толкова висока оценка..Според мен imdb отново си правят подигравка с хората..Най-тъпото е,че всички се връзват..Изгледах всичките серии досега и не видях почти нищо интересно..Имаше няколко хубави кадъра и това е..Една хубава битка не видяхме..Това ли е най-доброто,на което са способни?! Точно,когато всичко започна да става интересно и сезона свърши..И "най-хубавото" е,че продължението ще ни струва много търпение(около една годинка)..За пореден път съм тотално разочарован..Всички хубави серийни филми са спрени или са в почивка до края на лятото..Да не говорим,че толкова много ги забозиха вече..Положението е пълна гавра..Само дървен(стъклен) дом и под прикритие си снимат постоянно :stupid:
Пълен ужас.. :vahidrk: :suicide:
 #115591  от FIIIIIISH
 вт юни 28, 2011 9:00 am
Ам, Джин, може да нямаше една хубава битка, но пък цялата история грабва с всичките действия във филма, които стават едновременно. А пък и може да не снимат сега, защото може би чакат The Winter to come xD