Официалният форум на iPlay.bg 

• Кой най-страшният филм, който сте гледали?

• Кои са вашите любими филми/ сериали? А любимите ви актьори? Споделете!
Кои са вашите любими филми/ сериали? А любимите ви актьори? Споделете!
 #44484  от GeNa7a
 съб яну 01, 2011 4:19 pm
За мен е "Предизествена смърт". Гледал съм го поне 3-4 пъти и никога не мога да го изгледам без да си закрия очите... :sarcastic_hand:
 #50328  от cookieZ
 ср яну 26, 2011 8:26 am
Cannibal Holocaust :sick: :sick: 30 минути и направо го спрях.Върнах всичко около 3-4 пъти,, :sick:
 #50364  от BLINDER !
 ср яну 26, 2011 12:03 pm
ДА ме е страх , не е точната дума , но най - отвратителен и брутален съм гледал и той е Гротеска .. Много Много тъп филм , но също така е много гаден.. Не го препоръчвам за никого , по простата причнина че е гаден и брутален! Но ако има желаящи заповядайте : http://www.zamunda.net/details.php?id=184023" onclick="window.open(this.href);return false; През цялото време на филма , превъртвах непрекъснато.А пък Краят е адски тъп
 #50497  от krokii
 ср яну 26, 2011 7:46 pm
Saw & The Texas Chain Saw Massacre ... това са единствените "страшни филми", който съм гледам. Не съм голям фен на този жанр. :whistle:
 #168386  от SinyaSofia
 нед ное 06, 2011 3:10 pm
BLINDER ! написа:ДА ме е страх , не е точната дума , но най - отвратителен и брутален съм гледал и той е Гротеска .. Много Много тъп филм , но също така е много гаден.. Не го препоръчвам за никого , по простата причнина че е гаден и брутален! Но ако има желаящи заповядайте : http://www.zamunda.net/details.php?id=184023" onclick="window.open(this.href);return false; През цялото време на филма , превъртвах непрекъснато.А пък Краят е адски тъп
Обожавам ужасите особено бруталните,но този филм е мега тъп нямам думи!Реших да го сваля,защото изглеждаше инетерсен ама доста бързо го изтрих..!Имаше един филм който гледах,когато бях на 12 щях да се напикая от страх ама не си спомням името му :tooth:
 #169931  от Visuable
 нед ное 13, 2011 5:18 pm
"Восъчната Къща" и "SAW" :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7