Официалният форум на iPlay.bg 

• Проблем с влизане в Jailbreak.

#396420  от TUS'
 съб авг 06, 2016 4:04 pm
Да започна първо с това, че преди такива проблеми никога не съм имал, смених 3 CS-a, накрая свалих iPlay jailbrake edition и пак същата работа, че дори и ми крашва понякога с fatal error като влезна в сървъра, нужни са само 5-10 минути игра..търсих из нета и нищо кой - знае какво не намерих, пък и реших да питам направо тук, все пак все някой ще знае как да го оправя или пък ще се е сблъсквал с това.

Изображение
 #396423  от Shlqpp
 съб авг 06, 2016 5:26 pm
Пробвай да изтеглиш въпросния файл (fast_wallpuff1.spr) и да го заместиш в папката sprites.
Последна промяна от Shlqpp на съб авг 06, 2016 5:29 pm, променено общо 1 път.
 #396424  от dgdara_
 съб авг 06, 2016 5:26 pm
http://dox.bg/files/dw?a=139b7ffdd8 сложи тези папки в cstrike папката на играта и виж дали има ефект. За "fatall error" може от интернета ти от време на време да ти прекъсва връзката.
 #396429  от JmeLche
 съб авг 06, 2016 6:04 pm
Изтрий въпросният файл (fast_wallpuff1.spr) от папката cstrike->sprites.
 #396430  от TUS'
 съб авг 06, 2016 6:05 pm
То не е проблема само до този файл, ами и до куп още, просто всеки път различно ми излиза, на самата снимка се е паднало този файл, моля ако някой му върви безпроблемно играта да ми даде направо cstrike цялата му папка на rar. ако не му е проблем, аз ще си ги оправя файловете, пък и тогава ако имам проблем, вече не знам..Благодаря предварително.

ЕДИТ: Преди няколко дни изтрих няколко файла които ми ги изписваше като проблемни, после като се опитах пак да влезна в сървъра и ми изписа нещо от сорта на '' missing file : и въпросният файл изтрит" и трябваше да ги върна..

ЕДИТ : 07.08 изтрих въпросните файлове, свалиха се отново от сървъра и пак същата работа..