Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
 #369085  от Gomora.
 съб окт 24, 2015 2:16 pm
Изображение
Това е темата на клан JBBUNTARI, ние се занимаваме с JailBreak мод и сме създадени през 2013та година. Доста стар отбор сме и това бих казал,че е доста време,особено за cs 1.6 отбор. Можете да напишете в youtube "JBBUNTARI" и ще ви се покажат много клипове за нашия отбор.

За да станете член на нашето семейство трябва да владеете следните умения.

1. Да знаете кога да избягате,да го правите и да владеете така наречените “нинджи”. В нашия отбор повече ценим красивите бягства. Също така при атака на надзирател очи в очи,без оръжие в ръка ,трябва да знаете че това става с въртене около него.
2. Да имате добри умения в стрелба,това се постига с игра на aim мапове,respawn сървъри и прочие.
3. Да умеете да играете игрите,на които нашия клан прави JailBreak клан войни. Футбол, kz,състезания и прочие.. специално внимание ще се отделя на футбола,защото до ден днешен се правят jb турнири на тази дисциплина.
4. Изключителен бонус е ако сте минали през HNS мода и умеете да скачате добре. Да владеете bhop е важно без значение в какъв сървър играете.
5. Да познавате jailbreak картите.
6. Да се държите на ниво и да бъдете адекватен в сървъра!

Образец при попълване за членство в нашия клан:

1. Ник в играта:
2. Истинско име:
3. Години:
4. Ще се държите ли добре с останалите членове?
5. Покривате ли изброените умения по-горе?
6. Скайп за връзка:

Образец за дизайнер на клана,личен татуист на нашата зла групировка.
[/size][/u][/b]
1. Име:
2. Години:
3. От колко време се занимавате с Photoshop и коя версия притежавате?
4. Никнейм, с който желаете да сте записан като дизайнер?
5. Представете няколко ваши разработки (може тук, може и на скайп):
6. Скайп:

Правила на клана:
1. Забранено е използването на всякакъв вид помощни средства (скриптове, хакове и т.н.)
2. Забранено е обиждането/псуването !
3. Носенето на клан тага не е задължително,но е препоръчително, на турнири клан тага ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се слага.
4. Задължително е да спазвате правилата на JailBreak сървър-а!

Рангове и изисквания:

VIP: Бивши членове на клана, лоялни и допринесли за неговото развитие.

Тестов Период: Новоприетите членове минават тестов период, така се преценява дали те ще станат членове на клана или ще бъдат премахнати.

Младши Бунтар: След като играч премине тестовия период, автоматично получава този ранг, този ранг означава че вече сте член на нашето семейство.

Бунтар: След като успееш да преминеш тестовия период и прекараш 1 месец с ранг "Младши Бунтар", то тогава ще можеш да кандидатстваш за този ранг.

Старши Бунтар: Прекаралите 2 месеца с ранг "Бунтари" ,при доказани качества и спазване на правилата ни могат да кандидатстват за този пост.

Old School Boys: Това са най-старите членове на JBBUNTARI, за да влезнете тук трябва да прекарате 12 месеца в нашето семейство.

Членове на Управителен Съвет: В него могат да влезнат най-старите играчи с ранг "Old School Boys", които са се доказали пред колектива и могат да помогнат на клана.

Лидери и зам.лидери: Това са хората, които управляват нашето семейство.

Изображение
JBBUNTARI> Chocho :3

Изображение
JBBUNTARI> maksito_98

Изображение
N/A/b]

Изображение
JBBUNTARI> RettoR
JBBUNTARI> DeadPaul
JBBUNTARI> tr1ckmusic
JBBUNTARI> Bat Gergi
JBBUNTARI> qwe
JBBUNTARI> <<-The-Rad-Dido->>`
JBBUNTARI> StenlI
JBBUNTARI> 121212

Изображение
N/A

Изображение
JBBUNTARI> EdenHazard
JBBUNTARI> TroxzeZ_92

Изображение
JBBUNTARI> star6i
JBBUNTARI> doublex
JBBUNTARI> BALE
JBBUNTARI> SeNsAtIoN

Изображение
JBBUNTARI> rad0

Дизайнер:
N/A

VIP:
JBBUNTARI> Mr.NiGGa
JBBUNTARI> Fan7a ;]]
JBBUNTARI> Andreeva
JBBUNTARI> anaLna tqGa
JBBUNTARI> OtkaCheH

Образец за rank up кандидатури.
1. Име:
2. Години:
3. Точен ник в играта:
4. Пост, за който се кандидатирате:
5. От колко време сте в JBBUNTARI?
6. Защо смяташ, че поста ти трябва да бъде повишен?

Важна информация!
Когато искате да кандидатствате за rank up вие трябва да сте спазвали правилата на клана, всяко нарушение се отбелязва с черна точка и намалява шанса ви да се издигнете в клана. Моленето за вотове по кандидатурата е забранено, ако го направите то кандидатурата ви ще бъде отхвърлена. По кандидатурите за rank up могат да гласуват единствено Членовете на Управителен Съвет и Лидерите.

Клана е отворен за клан войни единствено и само на JailBreak мод, става въпрос за няколко дисциплини, надпревара за бунт и игри (футболен мач/щафета на kz/щафета на някое състезание) :) Препоръчително е отбора, който ни предизвиква да ме добави в скайп. (chochoiam.) Там ще можем да се уговорим за дата/час. Също така ще играем единствено и само срещу кланове, които се занимават с JB мод.

Изиграни клан войни
6
Победи
6
JBBUNTARI vs Maxgaming
JBUNTARI vs F4W
JBBUNTARI vs F4W
JBBUNTARI vs Shooting Soldiers
JBBUNTARI vs crips
JBBUNTARI vs csslackserv Team
Загуби
Нямаме
Последна промяна от Gomora. на нед ное 12, 2017 9:19 am, променено общо 17 пъти.
 #372047  от *DEAD*
 вт дек 01, 2015 5:31 pm
1. От колко време играете JB мод?: 2-3 Години
2. Име: Християн
3. Години: 14
4. Skype: hristian.daiev
5. Ник в играта: *DEAD*
6. Познавате ли картите? : -Да
7. Защо искате да станете член на бунтарите?: Защото клана е много известен и защото много обичам да бунтя.
8. Ще се държите ли добре с останалите членове?; -Да
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)!: Мисля,че ще мога предоставям такава информация.
10. Линк към Геймтракър:http://www.gametracker.com/player/%2ADE ... .bg:27015/
 #372138  от Gomora.
 вт дек 01, 2015 9:51 pm
*DEAD* написа:1. От колко време играете JB мод?: 2-3 Години
2. Име: Християн
3. Години: 14
4. Skype: hristian.daiev
5. Ник в играта: *DEAD*
6. Познавате ли картите? : -Да
7. Защо искате да станете член на бунтарите?: Защото клана е много известен и защото много обичам да бунтя.
8. Ще се държите ли добре с останалите членове?; -Да
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)!: Мисля,че ще мога предоставям такава информация.
10. Линк към Геймтракър:http://www.gametracker.com/player/%2ADE ... .bg:27015/
Нищо не съм видял още, надявам се да се постегнеш и да демонстрираш умения. Отхвърлен!
 #390702  от |DeaG[L]e|
 съб май 21, 2016 12:31 pm
1. От колко време играете JB мод? между 1 и 2 години
2. Име: Кристиян
3. Години: 15
4. Skype: kristiqn_petkov33
5. Ник в играта: |DeaG[L]e|
6. Познавате ли картите? Горе-долу
7. Защо искате да станете член на бунтарите? Защото това е един от най-готините кланове, всички в клана много ма кефят и за да има с кого да играя.
8. Ще се държите ли добре с останалите членове? Ако те се държат добре с мен да.
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)! сега нямам, защото не съм снимал, но ако трябва ще снимам.
10. Линк към Геймтракър: нямам
 #390863  от Gomora.
 нед май 22, 2016 9:50 am
|DeaG[L]e| написа:1. От колко време играете JB мод? между 1 и 2 години
2. Име: Кристиян
3. Години: 15
4. Skype: kristiqn_petkov33
5. Ник в играта: |DeaG[L]e|
6. Познавате ли картите? Горе-долу
7. Защо искате да станете член на бунтарите? Защото това е един от най-готините кланове, всички в клана много ма кефят и за да има с кого да играя.
8. Ще се държите ли добре с останалите членове? Ако те се държат добре с мен да.
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)! сега нямам, защото не съм снимал, но ако трябва ще снимам.
10. Линк към Геймтракър: нямам
Не си ми направил никакво впечатление,отхвърлен!
 #390992  от Gomora.
 пон май 23, 2016 8:16 pm
Намерихме няколко стари демота от миналогодишната ни клан война с клана F4W и решихме да ги направим на клипче. Можете да видите след 15тата минута на team race-то как за около 15тина секунди вече го бяхме минали, докато те още се мотаха на старта :D
https://www.youtube.com/watch?v=hGKqZQqjY0Y
 #392115  от Gomora.
 пон юни 06, 2016 2:57 pm
Темата е променена. Оттук нататък няма да я занемарявам повторно, стига да има кандидатури
 #392927  от moonshinep
 съб юни 18, 2016 11:01 pm
1. Ник в играта: mOOnshine
2. Истинско име: Теодор
3. Години: 17
4. Ще се държите ли добре с останалите членове? Да ако,и те се държат добре с мен.
5. Покривате ли изброените умения по-горе? Да
6. Скайп за връзка: valentin.marinov78
7. Линк към GT: https://www.gametracker.com/player/mOOn ... .bg:27015/
 #392937  от YOUR LoVe
 нед юни 19, 2016 1:33 am
1. Ник в играта: How Deep Is YOR LoVe ( Но ако може да играя с никнейм : BALE
2. Истинско име: Мариян
3. Години: 13
4. Ще се държите ли добре с останалите членове? Да ако,и те се държат добре с мен. Еми надявам се да не са от лошите, ако ми направят добро, и аз ще се опита да съм добър със тях/
6. Скайп за връзка: Ще ти го дам във форума на лично.
 #392975  от This Fire Burns
 нед юни 19, 2016 3:44 pm
YOUR LoVe написа:1. Ник в играта: How Deep Is YOR LoVe ( Но ако може да играя с никнейм : BALE
2. Истинско име: Мариян
3. Години: 13
4. Ще се държите ли добре с останалите членове? Да ако,и те се държат добре с мен. Еми надявам се да не са от лошите, ако ми направят добро, и аз ще се опита да съм добър със тях/
6. Скайп за връзка: Ще ти го дам във форума на лично.
Одобрен! Добави ме в скайп maksito_98