Официалният форум на iPlay.bg 

• Counter-Strike iPlay JailBreak Edition

#350618  от zolfeca
 пет май 15, 2015 6:14 pm
Изображение

.:: Особености на едишъна ::.
  • Добавени са всички сървъри на iPlay.bg, както в основното меню, така и в командното меню.
  • Добавен е специален GUI, който е направен от нас.
  • Командното меню е променено и има добавени всички важни команди за нашите JailBreak сървъри.
  • Версията е максимално изчистена и е с протокол 48.
  • Config файла е максимално оптимизиран за възможно най-добра игра.
  • Добавен е спрей с логото на веригата.
  • Почти всички файлове, които са застрашени от slowhack са направени, така че да не могат да бъдат "заразени" и променени.
  • Добавен е unicode patch, с който може да пишете на кирилица в сървърите.Играчите с оригинална версия на играта или с инсталиран този пач ще виждат какво пишете.

Играта е тествана на Windows 8 & 8.1 и работи без проблем.
Забележка : ако играта не ви тръгне, то стартирайте прекия път като администратори. (десен бутон - run as adminstrator)

Изображение

Mirror 1
Mirror 2

Благодарности към: zolfeca, OciXCrom™, Spoon Killer
Последна промяна от zolfeca на пон окт 19, 2015 2:39 pm, променено общо 3 пъти.
STEFAN M. харесват това
 #353125  от T-RAWW
 ср юни 03, 2015 3:14 pm
Нямах проблеми при инсталацията. Пускам цс-а всичко си върви НО натисна ли което и да е копче от клавиатурата играта freeze-ва и ми излиза че играта "спря да работи".
:please: :closed-topic:
 #353344  от zolfeca
 пет юни 05, 2015 2:45 pm
Пробвай да го преинсталираш. Ти си първия, който се оплаква от такъв проблем.
 #354583  от Bitch
 пет юни 12, 2015 10:37 pm
Имам проблем с играта.Не мога да вляза в Options.Може ли малко помощ как да си оправя бъга с Настройки,когато го натисна забива.
 #354585  от iNCREDIBLE*
 пет юни 12, 2015 10:43 pm
Някой (от тези, които са го "оформили" този цс) може ли да ми даде default звуци за gamemenu-то при посочване и натискане на нещо (New game, Find Servers, Options, etc.), защото този звук не ми е ок.. Също така когато умра, статистиката, която се появява с черна лента от горната страна тук е от долната и пак е некомфортно. Евентуално да ми кажете как да го оправя. Благодаря предварително. :)
:ps: Има още един недостатък (поне за мен) - когато играя и реша да оправя/променя нещо от настройките, появява се конзола, когато я изключа тя пак се появява, след като я изключа пак нищо не реагира (клавиатура и мишка) за 2-3 секунди и тогава тръгва. Ако може да ми обясните защо така се получава и как мога да го променя.
 #354701  от OciXCrom™
 съб юни 13, 2015 2:20 pm
Default sounds:
(23.4 KБ) Свален 73 пъти
Добавят се във valve/sound/UI.
 #354706  от zolfeca
 съб юни 13, 2015 2:50 pm
Втория ти "проблем" идва от това, че съм го направил при пускане на играта да излиза конзолата с информация за веригата. Можеш да го оправиш като в userconfig файла изтриеш реда "exec iplay.cfg" .
 #355339  от zolfeca
 чет юни 18, 2015 11:21 am
Видео картата, драйвъри за видеото, настройки на цс-а..
 #362941  от The:ProKiler
 пон авг 17, 2015 11:34 am
HA Windows 7 тръгва ли ?

ПРОБЛЕМ

[EDIT] отворих го като администратор и няма проблеми!

Перфектна игра имате палец нагоре от мене поздравленияя стахотна играа заполих се по нея :worthy: :clap2:
Прикачени файлове
Без име.3.png
Без име.3.png (108.67 KБ) Видяна 2740 пъти