Официалният форум на iPlay.bg 

• Kaндидатура за админ d2.

• Отхвърлените от нас кандидатури.
Отхвърлените от нас кандидатури.

Модератор: CS:GO Supervisor

#415992  от acera23
 пет окт 06, 2017 8:38 pm
Каза ми се да пусна тема след 1 седмица.. минаха 2, както и да е. Понеже виждам че се гледа и активноста, имам още 1 ник, освен ACERNOX- .... virtualno nerealen.
1) На колко години сте? 16
2) Steam ID-то ви? http://steamcommunity.com/id/acernox/
3) Защо искате да станете админ? Защото в сървара не винаги има админ и доста често има играчи, чакащи точно това, да няма админ и да правят каквото решат - хакване, псувни, музика. Бих казал, че мога да се справя, тъй като доста време съм играл и 1.6 и GO, и относто хакерите, мога да съм полезен. Мога да следя за реда в сървара, защото наистина се пуска много музика.
4) От къде сте? София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Всеки ден, 2-3 часа
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да, в 1.6
7) Скайп за връзка. stay.true23
8) Ник на стийм акаунта Ви : ACERNOX-
 #415994  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пет окт 06, 2017 9:19 pm
⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ написа:
чет юни 15, 2017 6:00 am
Всички нови теми се пускат в този раздел, като в заглавието добавите за кой сървър кандидаствате и следвате следният образец:

1) На колко години сте? Като за момента възрастовата граница е 17
2) Steam ID-то ви?
3) Защо искате да станете админ?
4) От къде сте?
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?
7) Скайп за връзка.
8) Ник на стийм акаунта Ви

Неграмотно написани кандидатури директно ще се отхвърлят.
За теб изключение не мисля да правя, най-малкото не си ми направил никакво впечатление, освен мрънкането ти как всеки втори е с хак и спама ти в Steam, вместо да репортваш. Също така няма смисъл да ме добавяш пак, не ми се слушат глупостите ти отново.
s0mething ;pP, sK | Achkata харесват това