Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Одобрените от нас кандидатури.

Модератор: CS:GO Supervisor

#423113  от the troopeR
 пон апр 02, 2018 3:41 pm
1) На колко години сте? 18
2) Steam ID-то ви? STEAM_1:1:434250598/ nickname - Rodenta
3) Защо искате да станете админ? Поради големият брой хора на малка възраст и честото лигавене и говорене по микрофона. Хакери не съм срещал, но имам опит в разпознаването на хакер и добър играч.
4) От къде сте? Петрич, но в момента живея в Холандия.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Не играя отдавна в цс-го сървъра, но влизам често.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да бях админ тук през 2011, 2015/2016. Имам опит с правата и знам за какво става дума. Някой от вас може би ме познават - Rodenta
7) Скайп за връзка. svetlan_sengeliev , скайп не ползвам, за връзка най-удобно е чрез steam.
8) Линк към Steam акаунта Ви - https://steamcommunity.com/id/RodentaX/
Последна промяна от the troopeR на нед апр 08, 2018 10:51 pm, променено общо 1 път.
Ivan G харесват това
 #423715  от Ivan G
 нед апр 08, 2018 4:07 pm
Играеш от седмица, но за тази една седмица от тебе имам над 20 доклада за нарушители (+ викаш ме постоянно, когато има проблем), отделно да не говорим за хората които играят от половин година, а имат едва 2 репорта.
Бил си дълги години част от екипа на iPlay.bg и мисля, че си достатъчно опитен и склонен да се справиш със ситуацията в "Minigames". Доверих се веднъж и се оказах излъган, но ще се доверя и втори път. Аз съмЗа!

:ps: Надявам се да не оспориш доверието ми и аз да не съжалявам после :tooth: .
the troopeR, TRIGGERED LMAO харесват това
 #424952  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 вт апр 17, 2018 8:59 pm
Здравей, @svetlan.sengeliev !

Кандидатурата ти е приета. За да те добaвя, като админ в дадения сървър, са ми нужни няколко неща: SteamID, Псевдоним(nickname), Парола и Електронна поща (e-mail), които може да ми изпратиш на лично съобщение (ЛС).

Поздрави, @⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
the troopeR харесват това