Официалният форум на iPlay.bg 

• iPlay и CS:GO.

• Всички промени които правим по сървърите и нововъведения, ще съобщаваме тук.
Всички промени които правим по сървърите и нововъведения, ще съобщаваме тук.

Модератор: CS:GO Supervisor

#382213  от Nathraichean
 нед фев 28, 2016 2:47 pm
Привет,

Създавам тази тема с цел да попитам главните администратори на iPlay какво мислят за CS:GO? Имате ли желание да пускате сървъри на CS:GO? Питам, защото играта вече става на 3 години, а все още няма български сървъри (е, има една верига ама тя е доста несериозна). Играх 10 години 1.6 и така и не видях колко зле е направена, но пък обществото си беше готино. Влизам тук за да проверя дали имате сървър и виждам имена които съм виждал много пъти преди години. Носталгията ме удари, но за жалост няма как да се върна към 1.6, защото просто не мога да търпя играта. Та иска ми се да се създаде подобно българско общество с хубав форум което всъщност ще е траещо. Супер готино ще е да има Класик и Джейлбрейк в CS:GO и да бъде както добрите стари времена за хората които вече са продължили напред от 1.6. Какво мислите?

Благодаря предварително за отделеното време!

-Светозар
 #382328  от Bisolini
 пон фев 29, 2016 1:12 pm
Имаше планове да се пускат няколко CS:GO сървъра (Classic, FFA, Zombie:Reloaded, JailBreak), но не знам какво стана, а и човекът който се занимава със сървърите е доста зает.
Тука можеш да видиш какво съм имал предвид за плановете за пускането на CS:GO сървърите
 #382348  от Nathraichean
 пон фев 29, 2016 2:57 pm
Ами те доста се отлагат нещата по това което виждам. Никой не е длъжен да се ангажида да прави сървъри, така е, но пък се казват дати, а не стават нещата. Любопитно ми е към днешна дата как стои положението при CS:GO сървърите.
 #383287  от delirium
 ср мар 09, 2016 9:56 am
Със сигурност ще има такива.
Лошата новина е, че аз нямам никакво време да се захвана да ги направя, което е и причината все още да не са пуснати :\
 #383307  от Nathraichean
 ср мар 09, 2016 4:41 pm
delirium написа:Със сигурност ще има такива.
Лошата новина е, че аз нямам никакво време да се захвана да ги направя, което е и причината все още да не са пуснати :\
Ако мога да помогна с нещо ми изпрати лично съобщение ако имаш желание. Не очаквам заплащане. Имам висока компютърна грамотност, така че това не е проблем.