Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
С каква видео карта сте, AMD или Intel процесори и др. - коментирайте тук.
 #415389  от Imp0ss!bLe ;]
 чет сеп 14, 2017 3:27 pm
Изображение
След като смених старата видео карта, премахнах миналия проблем, но сега с тази игрите пак крашват, но този път проблемът е този.... до колкото знам този проблем може да се оправи и не е от хардуера, картата е Gigabyte Radeon RX550, ако някой знае нещо по въпроса, ще съм благодарен ако помогне :wub:
 #415431  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пет сеп 15, 2017 1:42 am
Свали Display Driver Uninstaller, стартирай и ползвай опцията "Clean and Restart", след това компютърът ти ще се рестартира. Инсталирай последния официален драйвър и не би трябвало да имаш проблеми повече.
 #417271  от Kitaecyt
 вт ное 28, 2017 11:09 am
1. Сигурен ли си, че захранването ти стига?
2. Отвори си процесите и виж как ти е CPU-то на колко %.

Има случай в които ти крашват програми заради недостиг на power supply, просто PC-то избира да затвори програмата вместо да рестартира OS-то.
Ако играта или програмата товари много има вероятност да се вдига много power consumption-a и заради това да крашва.
Ако не е това и не е от GPU-то.
Влез в драивърите на видеокартата и избери стандартния за PC-то, пробвай да стартираш пак играта ако крашне, значи не е от видеокартата.
Драйвърите може да достъпиш като отидеш на Device manager-a, от там Display adapters, даваш пропъртис на видеокартата отиваш на Driver, избираш Update Driver , Browse my computer for driver software, Let me pick from a list и избираш от там.
 #417274  от Imp0ss!bLe ;]
 вт ное 28, 2017 2:42 pm
Не вярвам да е било от захранването ми, тъй като то е 600w, пък и преди да я купя всичко бях погледнал относно захранването и колко ще черпи от него. Както и да е, продадох я отдавна, може да се заключи темата.
 #417275  от Kitaecyt
 вт ное 28, 2017 4:26 pm
B/n Аз съм с Radeon R9 390x и 750 W не ми стигат, с 2 захранваня съм 750W и 500W.