Официалният форум на iPlay.bg 

• Dust2 Only • Hall of Fame

• • MoD: D2Only | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.31:27015/d2.iplay.bg:27015

• MoD: D2Only | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.31:27015/d2.iplay.bg:27015

Модератор: Екип банове

Правила на форума: 
 #225421  от wiNtєD.
 ср сеп 19, 2012 7:27 pm
Изображение

Изображение
IP: d2.iplay.bg:27015
Тази тема е създадена специално за Изображение iPlay.bg Dust2 Only. В нея можете да пускате своите най-добри постижения за изброените класации. Разбира се, рекордът трябва да е направен в сървъра, упоменат по-горе, а не в чужд такъв.
:! За да бъдете добавени, трябва да ПОДОБРИТЕ дотогавашния рекорд, тоест вашият рекорд да е по-висок от този на човека преди вас :!
ТДН - Твърде Дълъг Никнейм

Изображение
1. Моля следвайте този шаблон:
а) Рекорд, за който пишете/кандидатствате
б) Доказателство - снимка!
2. Рекорди, съдържащи само доказателство, не са желателни, освен ако не е очевидно за коя класация са.
3. Рекорди, направени с нарушаване на дадено правило няма да бъдат добавяни.
Изображение
Най-много kills направени за един рунд | [ShoW] joroboateng (joro) -- 12 -- Доказателство
Най-много kills направени за една карта | frasnat (alchy) -- 86 -- Доказателство
Най-много kills за всичкото играно време | няма наличен рекорд
Най-много Headshots направени за един рунд | [ShoW] noeN (noen) -- 7 -- Доказателство
Най-много Headshots направени за една карта | holandER (ninteh) -- 50 -- Доказателство
Най-много Headshots за всичкото играно време | няма наличен рекорд
Най-много damage [DMG] от един удар | holandER (ninteh) -- 452 -- Доказателство
Най-много damage [DMG] за един рунд | holandER (ninteh) -- 1544 -- Доказателство
Най-много kills без нито едно умиране | [stmf]*lqlqlqlqlq* -- 35 -- Доказателство
Най-много kills със граната | sAd?Yes?mAybe? -- 2 -- Доказателство

Следното можете да проверите с командата /rankstats, докато сте в сървъра
Най-висок Skill Level | няма наличен рекорд
Най-много попадения chest | няма наличен рекорд
Най-много попадения в stomach | няма наличен рекорд
Най-много попадения в right leg | няма наличен рекорд
Най-много попадения в left leg | няма наличен рекорд
Най-много попадения в right arm | няма наличен рекорд
Най-много попадения в left arm | няма наличен рекорд

Изображение
Последна промяна от wiNtєD. на нед юни 14, 2015 2:26 pm, променено общо 96 пъти.
 #225452  от zolfeca
 ср сеп 19, 2012 10:59 pm
Безсмислено е от "най-много dmg от един удар, защото доста ще има с еднакъв dmg (awp). Та.. предлагам да е "най-много dmg направен за един рунд"
 #225453  от vladkyyy
 ср сеп 19, 2012 11:04 pm
Разбира се на всеки му се случва да направи глава с авп и аз мисля, че е доста безсмислено.
 #225484  от wiNtєD.
 чет сеп 20, 2012 2:03 pm
zolfeca написа:Безсмислено е от "най-много dmg от един удар, защото доста ще има с еднакъв dmg (awp). Та.. предлагам да е "най-много dmg направен за един рунд"
vladkyyy написа:Разбира се на всеки му се случва да направи глава с авп и аз мисля, че е доста безсмислено.
Да може би е така :blush02: ще видя може би ще го махна може би не ще помисля :)

ЕДИТ: Вижте 2 поста надолу
Последна промяна от wiNtєD. на съб сеп 22, 2012 7:29 pm, променено общо 1 път.
 #225735  от wiNtєD.
 съб сеп 22, 2012 7:28 pm
rad0 » Сря Сеп 19, 2012 7:02 pm написа:Най-много дмг http://prikachi.com/images.php?images/71/5290071b.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Added
PinHeaD написа:Изображение

Не е нещо, кой знае кво... :stupid:
Added
Spoon Killer написа:
zolfeca написа:Безсмислено е от "най-много dmg от един удар, защото доста ще има с еднакъв dmg (awp). Та.. предлагам да е "най-много dmg направен за един рунд"
vladkyyy написа:Разбира се на всеки му се случва да направи глава с авп и аз мисля, че е доста безсмислено.
Да може би е така :blush02: ще видя може би ще го махна може би не ще помисля :)
Всъщност не е така ето ви едно доказателство (не е с цел реклама) http://prikachi.com/images/32/4334032p.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Добавен
Последна промяна от wiNtєD. на пет фев 01, 2013 5:24 pm, променено общо 1 път.
 #226002  от wiNtєD.
 пон сеп 24, 2012 8:01 pm
Добавен си, само ми кажи Onyx или CORSO да сложа? (сега е оникс)
Последна промяна от wiNtєD. на съб ное 10, 2012 9:36 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9