Официалният форум на iPlay.bg 

• Оплаквания от администратори!

• • MoD: D2Only | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.31:27015/d2.iplay.bg:27015

• MoD: D2Only | Изображение Psychostats | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.31:27015/d2.iplay.bg:27015

Модератор: Екип банове

Правила на форума: 
 #383691  от Ignatov
 нед мар 13, 2016 3:35 pm
Тук можете да се оплачете от даден администратор в сървъра, смятайки че е нарушил правилата на сървъра или е превишил правата си спрямо вас!
Моля следвайте следния шаблон.

1.) - Вашето име в сървъра.
2.) - Името на администратора от който се оплаквате.
3.) - Снимки или демота, с които да докажете нарушението на администратора.
 #395296  от freak on a leash
 вт юли 19, 2016 12:53 pm
1.) - Вашето име в сървъра.freak on a leash
2.) - Името на администратора от който се оплаквате. scroller
3.) - Снимки или демота, с които да докажете нарушението на администратора. http://dox.bg/files/dw?a=509718d905
Влизам си аз в сървъра като не съм цъкал там поне от 2 години,и влизам и разбирам че имам забрана да играя в сървъра,защото играя с стиийм-а на Dimitrova....Другото което ме очудва е тва че имам забрана да влизам в сървърите на IPLAY,...Не помня да имам такава забрана,моля ви се стегнете ги малко тези админи, а не да си правят своеволия...Забравих да допълня като ми каза че имам забрана, следваха 2 последователни кик-а. ..
 #395297  от OciXCrom™
 вт юли 19, 2016 12:57 pm
freak on a leash написа:1.) - Вашето име в сървъра.freak on a leash
2.) - Името на администратора от който се оплаквате. scroller
3.) - Снимки или демота, с които да докажете нарушението на администратора. http://dox.bg/files/dw?a=509718d905
Влизам си аз в сървъра като не съм цъкал там поне от 2 години,и влизам и разбирам че имам забрана да играя в сървъра,защото играя с стиийм-а на Dimitrova....Другото което ме очудва е тва че имам забрана да влизам в сървърите на IPLAY,...Не помня да имам такава забрана,моля ви се стегнете ги малко тези админи, а не да си правят своеволия...Забравих да допълня като ми каза че имам забрана, следваха 2 последователни кик-а. ..
Dimitrova ИМА забрана да влиза в сървърите, а администраторът НЯМА кристална топка, че да знае кой играе от нейния стийм акаунт, съответно ще биваш наказван, независимо дали става дума за нея или за някой който ползва нейния ник/стийм акаунт и прочие.
 #416139  от Spart0-
 чет окт 12, 2017 12:21 am
1. Spart0-
2. Mr.MillioneR
3. Въпросният администратор ме гагва за 5 минути и слайва зареди думата "bot", която изобщо не е обида. Питаш ме дали имам 12, а ти дори не знаеш значението на въпросната дума. :sarcastic_hand:
:ps:- Думата бот означава робот. :cool2:
 #416143  от JmeLche
 чет окт 12, 2017 1:22 pm
Получих обяснени от админа, който е наложил бана! Постоянно провокираш, създаваш напрежение в сървъра! Предупреждавам те, спазвай добрия тон в сървъра за да бъде всичко наред!
 #416161  от Spart0-
 чет окт 12, 2017 11:05 pm
Админа може да е обяснил, и че е единственото извънземно, което е оцеляло от падането на НЛО-то в Розуел през 1947г. А след това да Ви е споделил, че идва от "Звездата на смърта" ама без да видим доказателствата с моите "провокирвания" сме до никъде. :bl: :))
Syndicalist☭ харесват това
 #416163  от JmeLche
 чет окт 12, 2017 11:56 pm
След обсъждането ми на ситуацията с НЛО-ТО и разглеждането на логовете видях, че наказанието ти е неправомерно! Админът е предупреден!
:ps: Звездите на наказанието ти прощават всички издънки и те приветстват в сървъра.
Spart0- харесват това