Официалният форум на iPlay.bg 

• Въпроси, предложения и дискусии

• Спечелете точки във ВИП системата ни или ранк във форума докато се забавлявате!
Спечелете точки във ВИП системата ни или ранк във форума докато се забавлявате!
 #199604  от nCuxea
 ср мар 28, 2012 4:18 pm
В тази тема можете както да давате своите предложения за играта, така и да задавате въпроси свързани с нея.
 #200778  от BamBuRu
 пет мар 30, 2012 3:58 pm
Въпроса ми е как ще видите кой има 5 точни резултата и обратното за наградите?
 #200784  от nCuxea
 пет мар 30, 2012 4:11 pm
Що за въпрос? Нали си записвам резултатите на всички, като ги изчислявам (кой е познал само знака и кой точния резултат). Ти да не мислиш, че наум ги смятам.
 #201775  от Ицо
 пон апр 02, 2012 3:47 pm
Въпросът ми е следният:
Как получаваме точките във vip.iplay.bg? Смисъл къде и на кой трябва да си дадем nickname-a?
 #201776  от nCuxea
 пон апр 02, 2012 3:52 pm
В края на всеки месец, победителят за месеца праща ЛС на delirium с ник и парола за vip.iplay.bg.
 #201795  от krokii
 пон апр 02, 2012 5:05 pm
Имам две въпросчета относно новата игра с пад-а и самият f-bet..

1) Във f-bet-a, когато по-погрешка или нарочно съм написал това..:
  • .. ЦСКА - ЛЕВСКИ [x] 2:0 ..
.. и самият мач завърши 2:0, печеля ли 3 точки, и съответно ако завърши 0:0 ; 1:1 ; 2:2 (x) - печеля ли 1 точка? Ако отговора е - ДА, няма нужда от втори въпрос, но ако отговора е - НЕ, ще трябва да се направят няколко промени по една от двете игри :)

2) Вторият въпрос е свързан с новата игра с пад-а, и ако сте ми следили до сега мисълта, то логично...:
  • При несъответствие на знак и точен резултат, под внимание се взима точният резулт, който сте написали
    Пример: ЦСКА - Левски - 1 / 1:2 > Знака е за ЦСКА, а резултатът е за Левски. Ще ви бъде отчетен точния резултат, а не знака!
Така шанса да бъде познат даден мач е двойно по-голям (от там нататък може да се направят изводи => няма да има баланс м/у тази игра (с пад-а) и самият f-bet (първият въпрос) ; повече пъти името "X" ще бъде в списъка и съответно шанса, наградата да се падне на него е по-голям).

Съжалявам ако въпроса е "тъп", но искам тези неща да се изяснят :P
 #201803  от nCuxea
 пон апр 02, 2012 5:35 pm
krokii, нещо не си разбрал примерите. Това правило е и в играта за пад-а, и в текущия f-bet. При несъответствие на знак с точен резултат се взема под внимание точния резултат! Ако си написал 1 / 1:3, се взима само резултата ти, т.е автоматично прогнозата ти става 2 / 1:3! Ако се разминават, знака ти няма значение, а само резултата който си дал. Така е най-справедливо! Надявам се, сега съм се изразила по-точно :)

:good_post: krokii: Просто съм останал с впечатлението, че като няма съответствие м/у точният резултат и знака, мача не се зачита.. Както и да е, вече всичко е ясно :drinks:
Последна промяна от krokii на пон апр 02, 2012 6:11 pm, променено общо 1 път. Причина: edit
 #201887  от gign
 пон апр 02, 2012 8:50 pm
Искам да предложа следното.Ако стане някак си да се слагат мачове на Шампионска Лига и Лига Европа за да стане по-интересно.
 #203555  от Annihilation
 пон апр 09, 2012 12:23 am
Здравейте, въпроса ми е следния - Ако да кажем, спечелил съм 20 точки и не съм победител, трябва ли да си давам ника, за да ми заредят точките ?
 #203560  от nCuxea
 пон апр 09, 2012 1:01 am
Revolutionary » Пон Апр 09, 2012 12:23 am написа:Здравейте, въпроса ми е следния - Ако да кажем, спечелил съм 20 точки и не съм победител, трябва ли да си давам ника, за да ми заредят точките ?
Не. В края на всеки месец (4/5 игрални седмици), потребителят постигнал най-висок резултат печели 7 точки във vip.iPlay.bg & gameservers.bg + специален ранг Изображение. Пише го в темата "Правила и информация". Победителят за месеца печели 7 точки, а НЕ точките, които е събрал от прогнозите! Тези точки се печелят всеки месец, независимо дали върви друга игра. Тези 2 месеца има състезание за Game Mouse Pad X7 (виж тук), но точките на победителят в края на месеца ще се дадат.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7