Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Всякакви обсъждания за игрите PC/Xbox/PS и т.н.
 #48947  от Dumbass
 ср яну 19, 2011 10:20 pm
[Cs-Max]- Terrylolz написа:Охх като ви гледам какви прота сте ми се плаче :)...Лол играя от классика в Близзард.Който иска хубава пиратка да ми пише на скаипа да му дам :)

И на мен ми се плачи от Barabonko.В кой реалм играеш аз съм в Kazzak.
Oxridskoto Ezero написа:То и той няма , бъди сигурен..
Просто е гепил на някой малък акаунта.. ахахах
Сега цс няма да може да играе , понеже е баннат.. :lol: :sarcastic_hand:
Той е с динамично ИП онзи ден влезе играе.
 #56760  от SilverTooth
 нед фев 13, 2011 6:01 pm
Лесно е , просто ако искате да играете УоУ Рат ъф дъ лич кинг тва е срвера !!! Molten WoW HiGH XP !!! А ако искате да играете Катаклизъм за 10 часа може да левел-ъпнете 85 сървъра е Virgin-WoW
 #57851  от Barabonko
 чет фев 17, 2011 8:17 am
... Nefelin е най-добрият server... Не спорете точно с мене защото имам голям сташ с WoW и разбирам повече от всеки един от вас :)
LAG- НЯМА, Noobs- НЯМА, CRASH- НЯМА, HACKS- ИМА АНТИ ХАКОВА ЗАЩИТА ( LACD ) !!!
 #57867  от cookieZ
 чет фев 17, 2011 12:06 pm
Barabonko написа:... Nefelin е най-добрият server... Не спорете точно с мене защото имам голям сташ с WoW и разбирам повече от всеки един от вас :)
Ххахахах!Като ти гледам поста явно си доста "напреднал".Класциите за сървъри си говорят сами - чужд сървър Molten WoW,български DragonFire.В Нефелин макс. да има 200-300 души(то и затова няма лаг) а пък във АБСОЛЮТНО всички WoW сървъри има начинаещи.Затова по-добре говори с фактите,защото тогава даже и боговете си мълчат. ;] + това,навсякъде може да пуснат хак,има случаи в Blizzard(само дето ги банват на секундата ама карай :D)
 #57870  от Shitstorm
 чет фев 17, 2011 12:42 pm
cookieZ написа:,има случаи в Blizzard(само дето ги банват на секундата ама карай :D)
Не бих казал :tooth:
 #57889  от Dumbass
 чет фев 17, 2011 2:14 pm
Barabonko написа:... Nefelin е най-добрият server... Не спорете точно с мене защото имам голям сташ с WoW и разбирам повече от всеки един от вас :)
АХАХАХ сташ вика.Голям сташ си набрал в тея пиратски сървъри сигурно 1 бос с тактики не си правил.А за защитата cookieZ е правилен и в Blizzard има хакери и с часове ни ги хващат.
 #57932  от Barabonko
 чет фев 17, 2011 5:19 pm
...Ей Думбас... ти знаеш ли какво е LACD ,че ми говориш?
 #57939  от SilverTooth
 чет фев 17, 2011 5:53 pm
барабонко е най-великия ХХХААХХАХхаХАУХАУХАУХАУУХАУХАУАХУХУХУАХУАХУУХУАХУУХ
 #58401  от thunderbolt
 пет фев 18, 2011 10:00 pm
SilverTooth написа:барабонко е най-великия ХХХААХХАХхаХАУХАУХАУХАУУХАУХАУАХУХУХУАХУАХУУХУАХУУХ
хахаха
тва е добро :clap2:
 #59350  от Dumbass
 пон фев 21, 2011 2:35 pm
Barabonko написа:...Ей Думбас... ти знаеш ли какво е LACD ,че ми говориш?

Lost Angel's Cheating Death.Аре кажи ме как в Blizzard има хакери а в някъв западнал пиратски сървър има.......
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7