Официалният форум на iPlay.bg 

• Някой за World Of Warcraft?

• Всякакви обсъждания за игрите PC/Xbox/PS и т.н.
Всякакви обсъждания за игрите PC/Xbox/PS и т.н.
 #399075  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 съб сеп 24, 2016 9:49 pm
Търся си половинка с която да поразцъкаме малко (или много).
 #399090  от - Ťhãêłã*
 нед сеп 25, 2016 12:54 am
HolySqeak написа:Аре кракнато че не ми се дават пари
Е, той може да не е в Blizzard.. знае ли се.. иначе ако играе тез по-старите expansions мога да му предложа доста добър сървър за игра без бъгове..
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:Търся си половинка с която да поразцъкаме малко (или много).
Коя версия играеш и кой сървър ако евентуално си WOTLK или Cataclysm.. ?

П.С. за да не правя нова тема .. ако някой има навит за WOTLK бих могла да му помогна да се облече лесно.. и да вдигне максималния левел..
 #399123  от - Ťhãêłã*
 нед сеп 25, 2016 11:20 am
Това ще е чак след нова година.. иначе да, най-новия казват, че е добър..
Ако ти се занимава може wotlk в едно сървърче без бъгове и е доста добро.. ща буустна лесно, тъй като имам в повече герой там, а и приятели, които цъкат доста..
 #399202  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 вт сеп 27, 2016 12:46 pm
Още си търся. :lol: Мога да помогна с level-инга и raid-ването на всички инстанции до WoD с цел фармене на item-и за вас.
 #399207  от kinginv35
 вт сеп 27, 2016 2:31 pm
На WOTLK вече няма сървари където няма бъгове това че не ги знаеш е друг въпрос :D ;)
Последна промяна от JmeLche на вт сеп 27, 2016 5:04 pm, променено общо 2 пъти. Причина: Ненужен коментар!
 #399215  от - Ťhãêłã*
 вт сеп 27, 2016 8:18 pm
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:Още си търся. :lol: Мога да помогна с level-инга и raid-ването на всички инстанции до WoD с цел фармене на item-и за вас.
Опитах да цъкам Cata, но не ми се получи.. някък си ми е странно с item level, до тук съм свикнала с GearScore .. иначе аз мога на WOTLK да ти помогна ако се навиеш..
ПП. няма никакви бъгове, Shadowmourne questа работи перфектно, всички quests за Loremaster също работят.. всичко си е както трябва тук.. препоръчвам го на всеки ! ^-^
 #399223  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 вт сеп 27, 2016 10:43 pm
Казах, че играя в официалните сървъри, какво не се разбира, а ти след всичко, което изля по мой адрес, как въобще си мислиш, че ще играя с теб, пък даже да си я вземеш/