Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Всякакви обсъждания за игрите PC/Xbox/PS и т.н.
 #393441  от Maskata
 ср юни 29, 2016 1:31 pm
Искам да изкажете вашето си мнение за този лаптоп . Лично на мен ми допада , но ако има някой когото има лошо мнение за лаптопа може да го сподели .

Ето и линк - https://plasico.bg/asus-rog-g752vt-gc047d-27156.html
Ако някой ми обясни защо не е хубаво на лаптоп да се играе игри ще съм му благодарен .
 #393448  от Imp0ss!bLe ;]
 ср юни 29, 2016 3:05 pm
За около 2000 лева можеш да си сглобиш собствена конфигурация, която няма да изпита затруднение и при най-тежките игри. Да, лаптопът е добър, но за тези пари даже и за по-малко ще намериш много по-добър настолен компютър . Ако си държиш на лаптопите ти препоръчвам Acer predator 15 на ~ същата цена, но много по-добър.
 #393450  от delirium
 ср юни 29, 2016 3:08 pm
Моля да не препоръчваш каквото и да било на марката Acer. Не случайно са толкова евтини.
Ясно е, че за тия пари може да вземе по-добър настолен компютър, но за да се е ориентирал към лаптоп вероятно има причина.
Аз лично имам лаптоп на ASUS от ROG серията и мога доста да го похваля. На пръв поглед конфигурацията е доста добра, но не мога да кажа дали си струва за парите (нямам време да проуча алтернативите и да сравнявам).
Не го купувай от Plesio обаче, защото там със сигурност е overpriced. Има го за 2800-2900 по други магазини.

:ps: Кажи какъв е бюджета ти.
Минусите на твоя модел са:
Няма SSD!!!!!!
Само 8GB РАМ.
 #393467  от sムd?Yes?mムybe???
 ср юни 29, 2016 11:06 pm
Ако ти е до ЦСГО играта и дали ще ти върви добре , то мога да ти препоръчам Asus x550j, моят е същия и нямам никакви проблеми . Само и единствено, че си купих РАМ плочка от 8ГБ и сега е 12ГБ и няма никакви проблеми (ЦСГО играя със 180-200 фпс на Medium settings ) . Цената му преди 1 година когато го копувах беше 1200 , но сега едва ли ще е толкова, иначе това му е цената тук : http://prntscr.com/bmqrfu , няма голяма разлика от този сайт който си дал, но все пак.