Официалният форум на iPlay.bg 

• [ОТХВЪРЛЕН][iPlay.bg Deathrun] Кандидатстване за админ

• Отхвърлените от нас кандидатури.
Отхвърлените от нас кандидатури.
 #428311  от Yásúo
 ср юли 11, 2018 11:26 am
1) Възрастова граница -> вижте ТРЕТИЯТ пост в темата. - 14
2) Ник в играта? My Chopper Hates Nibbers (стари никове : Yasuo, __ ***AnTiTeRoR*** ___
3) Защо искате да станете админ?Искам да помагам с развитието на сървъра и най-вече да наказвам нарушителите,които нарушават правилата и се заяждат докато няма администратори .
4) От къде сте? Добрич/България
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Попринцип играя в тази верига от 2 години и нещо,но с прекъсване около 5 месеца . Попринцип на ден във вашия сървър ще мога да отделям по 5-6 часа (някой път може и 3-4)
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да имам опит с администратирането бил съм админ във вериги,които вече не същестрвуват и една известна верига 4-Ti Kilometar-Dust 2 only
7) Скайп за връзка. misho.2004
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - My Chopper Hates Nibbers
 #428330  от Petrow
 ср юли 11, 2018 6:05 pm
Не знам какво очакваш с тази активност.
Изображение

Когато започнеш да играеш редовно тогава може би ще ти дам положителен глас. До тогава нещо различно от против не очаквай!! :))
lil god, Yásúo харесват това
 #428332  от lil god
 ср юли 11, 2018 7:12 pm
Много пъти си ми правил лошо впечатление (мазнене в присъствие на админ и дразнене с играчите). Мисля, че ти е рано още за права. На този етап съм Против.
Yásúo харесват това
 #428334  от Cb|Spirit
 ср юли 11, 2018 7:25 pm
Не знам защо реши с тази активност да кандидатстваш? ПРОТИВ
wrath, lil god, Yásúo харесват това
 #428339  от Syndicalist☭
 ср юли 11, 2018 8:55 pm
Избърза с кандидатурата. Нямаше те 2 седмици и 2 дена след като се върна пусна.
Yásúo харесват това
 #428364  от P$yCh0
 чет юли 12, 2018 2:20 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0