Официалният форум на iPlay.bg 

• [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [JailBreak ULTiMATE]

• Отхвърлените от нас кандидатури.
Отхвърлените от нас кандидатури.
 #426726  от Skaterboy
 нед май 13, 2018 10:01 pm
1) Възрастова граница -> 15 скоро правя 16.
2) Ник в играта? YNWA - Visca Barca <3
3) Защо искате да станете админ? Защото има играчи който нарушават правилата, имам докато от такива играчи във форума и на лично на някой админи.
4) От къде сте? От Египет.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра - по 3/4 часа през почивките а през учебните дни по 2/3 часа.
https://www.gametracker.com/player/YNWA ... .bg:27015/
Седмичната ми активност.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да, в danger, slackserv и малки вериги който вече не съществуват.
7) Скайп за връзка - YNWA - Visca Barca <3
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв ) - EMINƎM

Като цяло ако кажете, че разпитвам постоянно ще цитирам нещо на един админ мнението на моя кандидатура в друга верига.
"Щом не спираш да разпитваш, то значи желанието ти е в повече и си ентусиазиран."
И само да кажа това, че преди съм бил нарушител не означава, че и сега съм нарушител нормално е докато си бил по-малък да се лигавиш и да не се държиш сериозно. А за спамът ( многото писане ) искам само да кажа възможно е да спамя, но до сега не съм имал гаг от както съм бил с този ник или въобще откакто съм започнал да играя наново.

Благодаря за времето ви.
Последна промяна от Skaterboy на пон май 14, 2018 7:13 am, променено общо 1 път.
Ivan G, Allure'ment харесват това
 #426727  от Elektrika
 нед май 13, 2018 10:23 pm
Активноста добре докладите са добре викаш ме в стеам като има нарушители само намали малко чата иначе не си проблемен играч някои неща ти куцат все още но мисля че ще ги оправиш имаш ЗА от мен
TRIGGERED LMAO, Ivan G, Skaterboy харесват това
 #426728  от Гражданин1880
 нед май 13, 2018 10:37 pm
Скейтъре- Не, не си достатъчно адекватен за момента,че да се справиш. Не
 #426730  от Nezkoy
 нед май 13, 2018 11:08 pm
Само с активност не се става админ! Покажи желание, че искаш да си част от екипа. Твърдо против съм да получиш права.
Валентин Шопов харесват това
 #426731  от indicatora206
 нед май 13, 2018 11:22 pm
Рано ти е още според мен, понякога си много дразнещ, като земеш да пишеш кое как е.. За сега съм ПРОТИВ!
 #426745  от ShadoWMiaR
 пон май 14, 2018 8:23 pm
Смятам, че още ти е рано за права. Имаш много добра активност, но започна на скоро пак да играеш с което нямам големи впечатления към теб. Съвета ми към теб е да продължаваш в същия дух и да не се отказваш, да намалиш/елиминираш това "мазнене" към администрацията(това е мое наблюдение понеже не съм забелязал да пишеш на някой освен на админите, ако не е така извини ме за грешката). За сега съм против.
 #426768  от Petrow
 вт май 15, 2018 12:39 am
Редовен си, имаш доклади, но мисля че ти трябва още малко време. Продължавай в същият дух, не се отказвай, намали малко спама и на следващата кандидатура може би ще станат нещата. Против за сега. :))
 #426783  от P$yCh0
 вт май 15, 2018 4:24 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 30 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0