Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).

• MoD: DeathRun | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.34:27015/dr.iplay.bg:27015

Модератори: Syndicalist☭, Екип банове

#409199  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пон фев 06, 2017 7:16 pm
Аз дали ще влизам или не, си е изцяло в моята паница. Никой не реве, защото се вижда от километри, че отговорника нищо не прави. Извинявай 1st-те, ама е така, специално за админите. Като картата е крива се маха, не се играе с права.
Последна промяна от 1stToDie на пон фев 06, 2017 11:25 pm, променено общо 1 път. Причина: Картата не е крива и не виждам нищо лошо да се разгледа, не е първия не мисля, че ще е и последния сървър в който се разглежда по този начин.
 #409218  от 1stToDie
 пон фев 06, 2017 11:24 pm
От цялото оплакване на господин Хънтар не разбрах с какво админа е попречил на играта ти?Ти като стар отговорник мисля, че сам можеш да прецениш какво е игра с права и какво не е.Как разбра, че съм отпуснал края на админите при положение, че точно от твоя тип оплакване наказание няма да наложа.Нено силно ти препоръчвам да спреш да ревеш за всяко едно нещо като малко дете, не си китка за мирисане, а точно нападки от тебе към мене няма да толерирам.И когато ми пишеш в стеам за някой админ , а аз не ти връщам...сам си направи сметка защо.

@Smokes Бъгнал си капан затова си бил слейнат.
 #409219  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 вт фев 07, 2017 12:12 am
Именно, бил и знам както аз, така и предишния - а именно KAMEHCKu как процедираше. Такива админчета ни бяха закуската и нямаха почва в сървъра. Такива админи оставаха на сухо само от изказване като онова в сървъра (ти помниш добре, както и импо, но не му направи и забележка). Сървъра докато аз го държах беше една идея по-празен (но достатъчно пълен) през деня, fine i admit it, ама беше толкова затегнат, че като влезнех нямаше и гък, хората ми козируваха, беше ги страх да обидят, да направят глупост - знаеха к'во следва. Вашето сега е детска градина с бебета, които реват за най-малкото. А т'ва със Steam-а лесно се оправя - махаш ме и си спокоен. Защото тея на двулични "админи", които сега защитаваш, на мен се молеха за права, нали се сещаш.

П.С.: Всъщност, преди беше по-пълно спрямо сегашното състояние на сървъра. Just saying. Т'ва е, ако ще отваряме тема "Отговорници".

Пиис.
 #409233  от JmeLche
 вт фев 07, 2017 2:13 am
Нено НАМАЛИ тона!Кой,какво и кога,стари времена и тн не намесвай!Имай уважение към Екипа,без значение,че е сгрешил или не!Следващият ти пост,който е с цел обиди,заяждане или НЕ спазване на добрият тон,ще получиш 2+.
 #410515  от CuryPeH
 пет мар 03, 2017 12:27 am
1. uNbelievabLe
2. Прикриване на играч с бан за флоод- Ам откаде да почна ще карам направо. Както Imp0ss!bLe ;] е добре запознат с наскоро банатия играч Bunnii за флоод който бан е 1 година и е говорено с червените да не бъде премахван тази вечер този играч влиза в сървъра а бана е от 26.02.2017 година играчът е баннат по друг никнаме а не със този който е играл тази вечер ( Bunnii) но въпреки това съм обеден, че uNbelievabLe е много добре запознат с тази работа тъй като това е оригиналния/основният никнаме на този играч. След известно време в сървъра влиза и uNbelievabLe който не е седял повече от 5 минути но въпреки това направи 1-2 бана незнам до каква степен са заслужени но това не е темата за момента. За тези 5 минути този така наречен играч (Bunnii) беше в сървъра даже си написа 2-3 думи с него след което uNbelievabLe излезна и влезна с друг никнаме по мои предположения това може да проверите вие в логовете тъй като на мен не ми направи голямо впечатление. И играта продължи по този начин няколко часа и въпреки, че играчът с бана продължаваше да играе не следваше никакво наказание. След няколко часа игра при един от маповете аз бъгнах bhop с граната и си изядох бана който беше заслужен и не ми пречи но не мисля че е справедливо спрямо някои от играчите админа да има специално отношение и да ги покрива а други да бъдат банвани за по маловажни неща. Ето и демото след като бъгвам бхопа и uNbelievabLe умира с другия си никнаме веднага получавам бан за време 5-6 секунди ( няма оплакване в форума + не мисля че и оплакване по skype би могло да бъде прегледано толкова бързо тъй като самото демо не би могло бъде качено за такова време пък камоли прегледано) http://dox.abv.bg/files/listtree . И за по ранното на влизане uNbelievabLe нямам демо тъй като бяха минали повече от 10 мапа. Всичко това може да бъде проверено в логовете.

:ps: Надявам се да не съм изгубил времето на никой и админът да понесе своето наказание Приятен ден/вечер :)) !

:ps: Извинявам се за предната темата но ми бъгна.
 #410525  от Famous-_-
 пет мар 03, 2017 10:10 am
1во - Прегледах "bans.iplay.bg" и "superban.iplay.bg" на същата вечер, банове за тоя ник не намерих, съответно се сещаш, че нямам какво да направя нали гений?
2ро - Така или иначе се отказах от правата си, не знам кво целиш с тва оплакване и то 2 дни след като съм ти сложил бан, който вече е изтекъл.
Демо нямам намерения да представям, тъй като въобще нямам записано, не се чувствам и длъжен да качвам.
Хайде сега ходи парадирай в сървъра, че заради теб нямам права. :tooth:

:ps: Излез малко от CS филма бричед. :D
Последна промяна от Imp0ss!bLe ;] на пет мар 03, 2017 10:12 am, променено общо 1 път. Причина: Банър не е точно на този ник. никът, с който баннах въпросният играя е holy kon. Сега вече има бан и на никът Bunnii!
 #414480  от Slimeツ
 чет авг 10, 2017 9:25 pm
1. Pijamkata
2. Вижте демото, АВЕРИТЕ му обиждат, пишат неприлично и псуват, а той не ги гагва, обратното - подкрепя ги... Че и ме EXTERMINATE, играчите да напишат думата "deba" ; "shmatka" или тем подобни и ги гагва за цял мап. Преди не беше така...
3. http://dox.bg/files/dw?a=8067db68b0
Моля този път, да го види АДМИНИСТРАТОР и да се вземат мерки!
И ся как да си опрая цса, нямам идея (STEAM EDITION)
TerminatorT800, Biometrix харесват това
 #414488  от Syndicalist☭
 пет авг 11, 2017 1:23 pm
Дай доказателство, че съм гагнал за "деба" и на момента се отказвам от правата си.
 #414489  от Slimeツ
 пет авг 11, 2017 1:50 pm
Syndicalist☭ написа:
пет авг 11, 2017 1:23 pm
Дай доказателство, че съм гагнал за "деба" и на момента се отказвам от правата си.
Ехехе, добре добре, и двамата знаем, че си гагвал за някои думи, които не гагваш твоите авери. Аз в момента мисля, че нямам такова демо заради преинсталацията, ама ако искате вижте логовете от ПРЕДИ и вижте. Гагваш ме за "zakvo puskash kapani e mishka" , а като някой твой авер пише това, нищо не му правиш. Шапка ти свалям, който иска да гледа логовете.
 #414490  от Imp0ss!bLe ;]
 пет авг 11, 2017 2:43 pm
Прегледах демото. Ти ще получиш наказание за това, че постоянно се заяждаш с админите, като това не ти е за пръв път. Колкото за бездействието на администратора - ще си получи наказането.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22