Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
 #391838  от danger25
 чет юни 02, 2016 6:52 pm
 #391840  от ✪DmXxX
 чет юни 02, 2016 7:10 pm
Картата не е лоша. Има неща, които не ми харесват обаче.

- Лош избор и малко текстури. Особено тази трева на пода - просто е ужасна.
- Има игри (основно състезания), но все пак се усеща липса на такива.
- Като цяло картата е не ти дава приятно усещане. Струва ми се, че ако се играе в сървър ще бъде малко скучна за играчите. Трябва да се разшири, да се направят тунели, да има повече текстури, игри (има много идеи за игри от други карти).

Все пак знам, колко е трудно и колко време отнема да се направи една такава карта. Продължавай да работиш. Страхотна работа си свършил.
 #391844  от danger25
 чет юни 02, 2016 7:30 pm
DmXxX написа:Картата не е лоша. Има неща, които не ми харесват обаче.

- Лош избор и малко текстури. Особено тази трева на пода - просто е ужасна.
- Има игри (основно състезания), но все пак се усеща липса на такива.
- Като цяло картата е не ти дава приятно усещане. Струва ми се, че ако се играе в сървър ще бъде малко скучна за играчите. Трябва да се разшири, да се направят тунели, да има повече текстури, игри (има много идеи за игри от други карти).

Все пак знам, колко е трудно и колко време отнема да се направи една такава карта. Продължавай да работиш. Страхотна работа си свършил.
Самата идея беше мапа да е по отворен без много места за бягане. Пуснахме е в сървъра и хората казаха, че доста им допада. Тревата е доста scale-ната за това изглежда така, но е с цел за по-добро FPS, а относно текстурите не виждам смисъл да са наблъскани 100 различни текстури като и само с тези става номера, но да донякъде те разбирам и аз не съм на 100 % доволен от резултата в следващия мап ще ги имам в предвид забележките ти. Благодаря за отговора !
 #391852  от Drea<M>40BG
 чет юни 02, 2016 8:08 pm
Е,все пак сте си направили труда.Не е много лоша,има мъничко разнообразие от другите карти и не е чак толкова зле.Аз давам 5/10.