Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #287741  от primam4ica!
 чет ное 14, 2013 4:21 pm
Оф, по какви ли не форума и щуротии търсих подобни неща.... Благоря :))
 #299695  от lamer4e7o
 пет яну 31, 2014 11:56 pm
Големи команди няма що… Айде сега някой да помогне, ако обича, че си прецаках играта само, заради тези калпави команди.

viewtopic.php?f=20&t=24008" onclick="window.open(this.href);return false; ! :)
 #337311  от SeNsAtIoN
 ср дек 31, 2014 5:37 pm
Здравейте маняци. Приятно прекарване на новата година.Значи имам един проблем.Fps-то ми стои на 100 и изведнъж скача на 20, това го прави през 2 секунди.Така ми се получава доста повече лаг, отклолкото преди.
 #337367  от sムd?Yes?mムybe???
 чет яну 01, 2015 12:53 pm
Sensation.982 » Сря Дек 31, 2014 5:37 pm написа:Здравейте маняци. Приятно прекарване на новата година.Значи имам един проблем.Fps-то ми стои на 100 и изведнъж скача на 20, това го прави през 2 секунди.Така ми се получава доста повече лаг, отклолкото преди.
За много години първо, би ли ми казал какъв цс имаш стеам или валве, и видеокартата :drinks:
 #341120  от toofast
 съб фев 07, 2015 3:04 pm
Темата наистина е бая голяма и като гледам за повечето хора - полезна, но изглежда че на мен не ми достави 100 fps за мое голямо съжаление. Направих почти всичко от урока и пак ми стои на 59/60 фпс.
 #341183  от Pobelter
 съб фев 07, 2015 11:57 pm
toofast написа:Темата наистина е бая голяма и като гледам за повечето хора - полезна, но изглежда че на мен не ми достави 100 fps за мое голямо съжаление. Направих почти всичко от урока и пак ми стои на 59/60 фпс.
Ако твърдият диск или видеокартата ти е от отдавна, няма как да вдигнеш 100 фпс, дори и с купена програма да си.
 #341271  от toofast
 нед фев 08, 2015 12:00 pm
Sony * написа:
toofast написа:Темата наистина е бая голяма и като гледам за повечето хора - полезна, но изглежда че на мен не ми достави 100 fps за мое голямо съжаление. Направих почти всичко от урока и пак ми стои на 59/60 фпс.
Ако твърдият диск или видеокартата ти е от отдавна, няма как да вдигнеш 100 фпс, дори и с купена програма да си.
Мда, всъщност те са бая отдавна, а и компютъра ми не е много силен. Сега никакъв шанс ли нямам за да го вдигна?
 #341303  от Pobelter
 нед фев 08, 2015 3:20 pm
toofast написа:
Sony * написа:
Мда, всъщност те са бая отдавна, а и компютъра ми не е много силен. Сега никакъв шанс ли нямам за да го вдигна?
Има един евтин и един скъп вариант:
Евтиният е да си купиш ssd хард диск, който разчита информацията до 3 пъти по-бързо от обикновенният Твърд диск(200 лева струва някъде).
Скъпият вариант е ssd хард диск + nvidia видео карта (казвам nvidia, защото тя е най-добрата геймърска видео карта). За предпочитане е видео картата да не е под 300 лева, ако искаш добър резултат.
 #341309  от Fanatique™
 нед фев 08, 2015 3:47 pm
Дори със 128 мб видео карта играта си върви добре. Това да не ви е CS:GO? Кажи дали със Steam или Vavle, ако си със Steam, виж си видео настройките на играта и ако имаш тикче на "Wait for Vertical Sync" го махни. Също така, ако имаш софтуер за видео картата си, погледни и нейните настройки и изключи "Wait for Vertical Sync", ако е включен. Това е най - вероятния проблем, като се има предвид, че ти стои на 59/60 fps.
А за хард диска.. играта ми си вървеше на 100 fps със 80 GB HDD и 128 MB видео карта г/д на възраст от около 6-7 години.
 #341314  от SeNsAtIoN
 нед фев 08, 2015 4:03 pm
Също така опитай с актуализиране на драйвърите и window-са. Препоръчвам ти да изтеглиш програмата Advanced System Care, която прави компютъра ти доста бърз и още куп полезни работи. :))