Официалният форум на iPlay.bg 

• Вдигане на 100 FPS

• Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #341351  от toofast
 нед фев 08, 2015 7:01 pm
Sensation.982 написа:
toofast написа:Темата наистина е бая голяма и като гледам за повечето хора - полезна, но изглежда че на мен не ми достави 100 fps за мое голямо съжаление. Направих почти всичко от урока и пак ми стои на 59/60 фпс.
Също така опитай с актуализиране на драйвърите и window-са. Препоръчвам ти да изтеглиш програмата Advanced System Care, която прави компютъра ти доста бърз и още куп полезни работи. :))
Добре, благодаря на всички за помощта, ще видя какво мога да направя и ще се опитам.
 #341730  от An7BaCaL
 чет фев 12, 2015 5:29 pm
Полезен урок браво. :) :)
 #341751  от infire19
 чет фев 12, 2015 8:17 pm
Направих всички стъпки фпс-то ми стана 100, но почна да ми засича в други игри, като фифа. След това си реснах настройките на видео картата и спря да ми засича. Знаете ли защо става така?
 #341840  от Pobelter
 пет фев 13, 2015 3:42 pm
Темата вече е стара(от преди 3 години) и вече не е Актуална. Вече има много по-добри начини за подобряване на производителността, от fps booster-и специално направени за вас(има доста хора, които се занимават) до специално разработени програми за почти всяка видео карта, подобряваща производителността и в пъти повече. Не ви препоръчвам да използвате тази тема като помощ, защото със новите ъпдейти на cs, вече тези команди по скоро ще вредят, отколкото да помагат. Препоръчвам темата да се премести в архив.
 #347723  от alchemist
 пон апр 13, 2015 4:05 pm
MFBFB написа:Само казвам, че на мен от това "трикче" ми изгоря миналата карта 2 седмици след като го направих! :(

Абсолютно същото стана и с мен, но все пак си се постарал браво... ;(
 #364104  от dNY
 пет авг 28, 2015 10:43 pm
Абсолютно нищо не бачка, постарал си се за урока обаче. Пробвах всичко никаква промяна!