Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #86214  от NllRee
 пет апр 15, 2011 5:19 pm
3. В plugins.ini (папката .../addons/metamod) добавяте следния ред:
Код: Избери всички
linux addons/dproto/dproto_i386.so
 #86257  от f0ck_rlz
 пет апр 15, 2011 7:09 pm
Oxridskoto Ezero написа:3. В plugins.ini (папката .../addons/metamod) добавяте следния ред:
Код: Избери всички
linux addons/dproto/dproto_i386.so
Имам един въпрос тези неща нужно ли е да ги слагам в "scripting"
Изображение

Uploaded with ImageShack.us

А "updatehint" в "configs"
Нали!!! :))
 #86422  от delirium
 пет апр 15, 2011 11:24 pm
Не. Тези неща не ти трябват.
 #86603  от f0ck_rlz
 съб апр 16, 2011 1:54 pm
admin написа:Не. Тези неща не ти трябват.
За какво са тогава?
 #86847  от beBoss
 съб апр 16, 2011 9:25 pm
За допълнителна украса на dproto... Направи ли това което е описано в първата тема ?
Всичко си бачка, както е описано. Ако нещо не става, проб;ема е някъде в теб. Ако имаш други въпроси (въпроси свързани с инсталирането) може да ги задаваш тук, но при инсталиране на нещо толкова елементарно от три точки, ако не можеш да се справиш, по-добре бналегни на четенето и усвояването на такива техники преди да се захващаш с нещо !
 #86901  от f0ck_rlz
 съб апр 16, 2011 11:14 pm
beBoss написа:За допълнителна украса на dproto... Направи ли това което е описано в първата тема ?
Всичко си бачка, както е описано. Ако нещо не става, проб;ема е някъде в теб. Ако имаш други въпроси (въпроси свързани с инсталирането) може да ги задаваш тук, но при инсталиране на нещо толкова елементарно от три точки, ако не можеш да се справиш, по-добре бналегни на четенето и усвояването на такива техники преди да се захващаш с нещо !
Имаш грешка на думата проблем а ти си го написал проб;ема
Оправих го
Стана!
Благодаря на екипа на iplay.bg :iplay:
 #87299  от beBoss
 нед апр 17, 2011 6:47 pm
Аз нито имам проблеми с граматиката, нито с правописа, нито с инсталирането на нещо толкова елементарно. Грешките по-горе са технически и са от бързане. И при писането на отговора ти, нямах времето да проверявам написаното, та съм го пуснал и зарязал ;)

Хубавото е поне, че си успял да оправиш проблема при теб.
 #87300  от f0ck_rlz
 нед апр 17, 2011 6:51 pm
beBoss написа:Аз нито имам проблеми с граматиката, нито с правописа, нито с инсталирането на нещо толкова елементарно. Грешките по-горе са технически и са от бързане. И при писането на отговора ти, нямах времето да проверявам написаното, та съм го пуснал и зарязал ;)

Хубавото е поне, че си успял да оправиш проблема при теб.
Оправих го защото имах проблем с нета и затова нищо сериозно
 #193550  от KHALiFAONFiRE
 съб мар 03, 2012 4:24 pm
Да попитам тази версия по-лека ли е от dproto 0.9.122?