Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #367377  от dyanaka
 пет окт 02, 2015 7:53 am
Благодаря за уроците и да тея са доло горе най-свестните.
 #374625  от laijen
 вт дек 22, 2015 9:01 pm
За да разбереш езика ти трябва и логика, и английски език. ОЩе като видиш, така да я нарека "командата", можеш да се сетиш, че става дума за нещо свързано с кръвта, задаването, потребител. В превод set_user_health означава задаване кръв на потребителя.
 #382870  от LAWLIET
 пет мар 04, 2016 9:06 pm
Учиш Visual C# dotNET на Microsoft
Pawn е C# :)

Четеш библиотеките на AMXX учиш се, после ако искаш примерно да редактираш ZP модове, четеш и неговите библиотеки и после разглеждаш главният плъгин (който е 11,000 реда горе долу) :)

Успех.
 #392166  от ultimate facepalm
 вт юни 07, 2016 4:34 am
dyanaka написа:
Fanatique™ написа:
dyanaka написа:Ем то с практикуване ама на 10 реда като имам 8 грешки :Д се садвам и депресирам така казано. Но се съгласявам с вас. Все пак ако има някой който може да обясни някой неща ще бъде доста полезно щото тия кодове ги гледам като китаец
Обясниха ти откъде и те са почнали. Като нямаш хъса и желанието да стане, няма как. Живота никога не е бил лесен.
Аз тях съм ги рабрал. Ти май не ме разбра. Много добре за тях че са се научили,но не пречи и да се обясни някой друго нещо или да се даде урок нали така?
И все пак да не забравяме, че Pawn е език за програмиране. Програмирането от друга страна определено не е за всеки, а за да си програмист трябва да си изключително мотивиран и всеотдаен. Никой няма да се занимава индивидуално да обяснява функциите на един код и същността му. Уроци се правят, но те са фундаментални и определено не са за всяко едно нещо. Трябва да пишеш, да разучаваш, да отделяш време за това. В началото всеки започва с "11 грешни реда от 10" дето се вика. Аз в момента уча и се занимавам с програмиране и честно да ти кажа, освен ако нямаш преподавател, на когото да плащаш заплатата, няма кой да ти обяснява.. Когато искаме всичко и сега, получаваме нищо и постепенно.. :D
:ps: Анлгийският ти е задължителен.