Официалният форум на iPlay.bg 

• [Урок]Как да настройм HLDJ и да работим с него

• Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #363823  от Imp0ss!bLe ;]
 вт авг 25, 2015 9:26 pm
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:
Incredible- написа:Опитвал съм със стеам цс но не става. Само с non-steam процедурата е същата.
Със Steam има друг трик, които ползвам, малко по-сложен е, но за сметка на това качеството е възможно най-доброто, а не окъсани .wav-чета.
Ако може на лс да ми обясниш как става през стиима ще съм ти много благодарен.
 #375273  от W4yne
 вт дек 29, 2015 5:25 pm
Worth it написа:
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:
Incredible- написа:Опитвал съм със стеам цс но не става. Само с non-steam процедурата е същата.
Със Steam има друг трик, които ползвам, малко по-сложен е, но за сметка на това качеството е възможно най-доброто, а не окъсани .wav-чета.
И аз гледах много как да го настроя за стеам и накрая видях, че има един друг HLDJ за стеам игри и за ном стеам е отделен, и като си го изтеглих се оправи..
 #375276  от Imp0ss!bLe ;]
 вт дек 29, 2015 5:45 pm
W4yne написа:
Worth it написа:
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа: Със Steam има друг трик, които ползвам, малко по-сложен е, но за сметка на това качеството е възможно най-доброто, а не окъсани .wav-чета.
И аз гледах много как да го настроя за стеам и накрая видях, че има един друг HLDJ за стеам игри и за ном стеам е отделен, и като си го изтеглих се оправи..
Пиши ми на лс
 #428717  от Syndicalist☭
 пон юли 23, 2018 12:34 pm
Не можеш, ползва се друга програма.
 #428718  от Drea<M>40BG
 пон юли 23, 2018 12:35 pm
Syndicalist☭ написа:
пон юли 23, 2018 12:34 pm
Не можеш, ползва се друга програма.
И тя е?