Официалният форум на iPlay.bg 

• [Урок]Как да настройм HLDJ и да работим с него

• Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #308497  от Shiz
 пет апр 11, 2014 7:51 pm
Здравейте , реших да направя тази тема , защото много от играчите започнаха да ме питат как се работи и в този урок ще обясня .
Сега първо ви трябва програмата : HLDJ~32-bit : http://www.hldj.org/hldj32_1.6.02.zip" onclick="window.open(this.href);return false; ; HLDJ~64-bit : http://www.hldj.org/hldj64_1.6.02.zip" onclick="window.open(this.href);return false;

Нека започнем , след като сте изтеглили програмата разархивирате в диск по ваш избор.
Когато отворите програмата ви се отвори за първи път ще пойска да направите настройки вие откажете и на 2те прозорчета.
След това натиснете на колелцето : Изображение и съответно зеленият +.
Ще се появи прозорецът "Add Game" всичките ви настройки трябва да са така :
Game Name : Counter-Strike
Engine : GoldSrc
Play audo key : По ваш избор
Game Directory : Директорията на играта ви /cstrike
Audio Directory : Направете нова папка и я изберете (ще ни потрябва за по-късно).
След като всичко това е готово натискате тикчето.
Сега следващата стъпка е конвертирането на музиката в подоходящия за играта файл.
Натиснете на бутона с нотичката : Изображение
И настройките трябва да са :
Engine : GoldSrc
Volume : По ваш избор
Quality : За по-слаби компютри е препоръчително да го зададът на 3тата от 4тирите |
Input Directory : Директорията на музиката която искате да конвертирате в hldj
Output Directory : Сега ще ви потрябва новата папка която сте направили и избирате нея.
След като натиснете тикчето ще започне да конвертира песните ви.

Когато всичко е готово затваряте прозореца за конвертиране и пускате програмата от старт бутончето (CS трябва да е изключен ) когато натиснете бутончето ще изпише , че не може да намери цс , не се притеснявайте няма да направи проблем. Отваряте цс и пишете "la" в конзолата това ще покаже списъкът ви с песни.За да изберете песен пишете номерчето и в конзолата . След това натискате избрания от вас бутон и се наслаждавате на песничката.

Урока е писан лично от мен и забранявам използването му без да бъде написан автора.
Последна промяна от Shiz на пет апр 18, 2014 5:35 pm, променено общо 1 път.
 #309522  от NightWolf
 пет апр 18, 2014 5:14 pm
Много полезна тема :) Помогна ми да си настроя моя HLDJ. Евала :) помогна ми :)
 #309649  от Respect ;]
 съб апр 19, 2014 11:35 am
Темата ми помогна много вече мога да пускам песни.Мерси Shizuki :)
 #310248  от VSVP
 ср апр 23, 2014 10:58 pm
Много ми помогна :)
 #311761  от darken
 вт май 27, 2014 2:52 pm
Мерси Много ми Помогна iloveiplay :good_post:
 #315511  от Petrow
 вт юни 03, 2014 12:15 am
Защо не ми се получава на Steam Counter-Strike-а ? Списъка ми излиза с песните , пиша номера , цъкам F2 и се чувам себе си как говоря вместо песента ??
 #315521  от Sailor*
 вт юни 03, 2014 8:34 am
Инсталирай го пак .. И аз имах такъв проблем но след преинсталацията ми се оправи .. :)
 #315592  от - KnI[F]eR
 вт юни 03, 2014 9:51 pm
Темата е доста полезна , но ако някой не разбира и му е трудно , ето и линк към клип
" onclick="window.open(this.href);return false;