Официалният форум на iPlay.bg 

• Как да разпознаем хаковете ?

• Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #245803  от w!ck3D
 пон фев 25, 2013 4:38 am
Доста от Вас са се чудили как да разпознаят видовете хакове ето сега в тази тема ще ви обясня може и да не е толкова нужна но на някои може да им потрябва...
1. Дисаблер или така наречения aim hack, също така срещан и като CD HACK > Лесно се разпознава (според мен). 1: Като стреля мерника му се клати около главата на врага (ест ако е настроен на bot 1, тоест да бие глави), 2. Играча не го лови флаш (ест ако така е настроен дисаблера), 3: Мерника на хакера лепне от враг на враг, 4: Следене по стени (може някой да не е толкова глупав за да ги следи по стените, за това внимавайте). Това са . Мисля, че е лесно хващането на играч който играе с дисаблер.
2. Wall Hack ! Има доста видове Wall Hack-ове но всичките правят едно и също, внимавайте защото при уалловете е малко трудно октриването на играча който го ползва затова трябва да се внимава. 1: Следене по стените. 2: Играчът не го лови флаш (естествено ако е така настроено). 3: Доста често излизане на стрелба и то с глава (ест половината ще кажат мога да те чуя но при уалловете ти излиза направо с глава на втория - третия коршум) . Мисля, че са това, все пак внимавайте защото уалловете са най-трудните за откриване хакове. :))
3. Speed Hack ! Няма как да не го разпознаете просто си личи от първия убит човек. 1: По бърза скорост на вървене от другите играчи, 2: Когато стреля някой (автоматик) мерника му играе толкова много все едно играча е изпил 10 галона с вино, 3: Лепнене на мерника от играч на играч, 4: Не го лови флаш. Това е за speed hack-овете, най-лесното хващане на играч който играе със Speed. Естествено има и такъв вид спийд хак който се казва ECC и може би половината от Вас не са го чували, той пак си има спийд същите са работите като при другите спийд хакове само че при него има едно нещо което другите го нямат, то е че по време на игра (до като не умре) постояно играчът се върти във кръг (може да не сте виждали такова нещо повечето от Вас), някой ще си помислят че е номера със стрелките като натиснеш лявата и в лява страна почва но това е сравнително бързо даже веднъж като гледах такъв хакер ми стана лошо даже. :swear:
Еми това е от мен, дано сте запомнили някои нещица от урока ми. :)) :))
 #245826  от KiriloV
 пон фев 25, 2013 12:52 pm
От личен опит мога да кажа, че най-лесно се хваща wallhack, ако самия ти си пуснал такъв и го гледаш. :))
 #248798  от saimanski
 вт мар 19, 2013 11:39 am
KiriloV » Пон Фев 25, 2013 12:52 pm написа:От личен опит мога да кажа, че най-лесно се хваща wallhack, ако самия ти си пуснал такъв и го гледаш. :))

Съгласен съм, също така може и демо да му направиш и после да го гледаш с уалл.
 #400247  от Nate
 чет окт 20, 2016 7:21 am
KiriloV написа:От личен опит мога да кажа, че най-лесно се хваща wallhack, ако самия ти си пуснал такъв и го гледаш. :))
То тогава какъв играч/админ си ако трябва да гледаш някой като си пуснеш wallhack ? Ако го направиш това то тогава по-добре да ходим да си играем с ботовете..... Или разбираш или не това е
 #400255  от ULTRASLEVSKI
 чет окт 20, 2016 2:56 pm
Nate написа:
KiriloV написа:От личен опит мога да кажа, че най-лесно се хваща wallhack, ако самия ти си пуснал такъв и го гледаш. :))
То тогава какъв играч/админ си ако трябва да гледаш някой като си пуснеш wallhack ? Ако го направиш това то тогава по-добре да ходим да си играем с ботовете..... Или разбираш или не това е
Защо да няма админ с wall?Тоест като си Spectator пускаш Wall и следиш.Лично аз така съм правил и няма грешка.Другия вариант като си Spectator да има плугин,който пуска Wall и вижда кой къде е.Доста е полезен. :thumbs_up:
 #419332  от lamer4e7o
 пон яну 22, 2018 12:56 am
Поне да беше написал и източника от където си взел темата, не че нещо де, ама този урок си го бях писал лично аз преди години… :)

Ето и източника: https://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=6&t=14647 :)
Pull The Trigger харесват това
 #419333  от ⸇ᴴᴱ HUИTΞƦ
 пон яну 22, 2018 1:13 am
lamer4e7o написа:
пон яну 22, 2018 12:56 am
Поне да беше написал и източника от където си взел темата, не че нещо де, ама този урок си го бях писал лично аз преди години… :)

Ето и източника: https://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=6&t=14647 :)
А ти защо бъмваш 2 годишна тема? Това не е въпрос, да не се объркаш да ми отговориш.
Последна промяна от P$yCh0 на пон яну 22, 2018 4:05 am, променено общо 1 път. Причина: Всъщност, темата е на почти 5 години.
wrath харесват това