Официалният форум на iPlay.bg 

• Бъгната конзола в CS? Затваря се сама?

• Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
Всякакви уроци свързани с Counter-Strike, AMX Mod X, Valve HAMMER Editor и тн.
 #243375  от xsyok
 съб фев 09, 2013 3:06 pm
Надявам се това да е мястото на тази тема, ако ли - ако може да бъде преместена в правилния раздел, вместо изтриване.
Edit #1: Всъщност се усетих че тази тема можеше да е в раздел Уроци, на Counter-Strike форума. Извинявам се.

Случайно да ви е бъгната конзолата в CS? Когато започнете да пишете се затваря сама? На Windows 7 сте и това ви дразни...
Ако да, надолу урока е за вас.

Целия проблем идва от решението на Microsoft да направят двойните кавички "автоматично" изписващи се, уж да помогнат, но не са успели.
Проблема се оправя като се смени клавиатурната подредба от EN USA на EN Canada.

Ето как става:
Влизате в
Контролния панел/Control Panel =>
Часовник, език и регион/Regional and language options/Clock, language and region =>
Клавиатура и езици/Keyboard and language =>
Смяна на клавиатурата ..

Снимка №1 за допълнение:
http://store.picbg.net/pubpic/F7/27/4cb ... eef727.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

Ще ви се отвори прозорец с езиците за въвеждане, на нас ни трябва първо да добавим нов език. Това ставя с бутона Добавяне../Add..
След което търсим Английски(Канада)/English (Canada) и цъкаме + за да го разпънем, след което избираме Клавиатура/Keyboard (пак +) и него да разпънем и маркираме с тикче САЩ/USA .
Потвърждаваме с натискането на бутона OK горе в дясно.

Снимка №2 за допълнение:
http://store.picbg.net/pubpic/88/D1/498 ... a688d1.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

Накрая премахваме ненужната ни клавиатурна подредба, но първо избираме от падащия списък горе в прозорчето подредбата която току що добавихме - Английски (Канада) - Сащ / English (Canada) USA, след което маркираме стария Английски (САЩ) - САЩ/ English (USA) - USA и цъкаме бутона Премахни/Remove.
След което сме готови да запазим настройките с OK бутона.

Снимка №3 за допълнение:
http://store.picbg.net/pubpic/0C/B6/c05 ... 9c0cb6.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

Това е.
Повече няма да имате ядове с конзолата или с кавичките.

Урока съм го написал аз, току що, лично за iPlay и при евентуално copy/paste моля за поставяне на автора (пак аз) + линк към сайта или темата.
Последна промяна от xsyok на чет дек 12, 2013 10:13 pm, променено общо 1 път.
 #304200  от TN!
 вт мар 04, 2014 11:13 pm
пробвал съм какво ли не даже и това и при мен ЛИЧНО не помага.решението ми е да напомпам няколко пъти примерно аааа на отворена конзола и вече не се затваря
 #306416  от gign
 ср мар 26, 2014 5:08 pm
И на мен ми беше така докато не видях темата.Благодаря :))
 #309092  от VSVP
 ср апр 16, 2014 12:34 am
Благодаря ти братле :rolle: Ужасно много ми помогна :thumbs_up:
 #364103  от dNY
 пет авг 28, 2015 10:38 pm
Помогна ми братле мерси, също така гледам потрудил си се доста за темата.