Официалният форум на iPlay.bg 

• « Оплаквания от администратори »

• • MoD: ZP | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.33:27015/zp.iplay.bg:27015

• MoD: ZP | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.33:27015/zp.iplay.bg:27015

Модератори: rufi, P$yCh0, Екип банове

#426559  от P$yCh0
 ср май 09, 2018 4:12 pm
Винаги се е наказвал играча хвърлящ всеки рунд/няколко рунда подред kill bomb-a на първо зомби/първите няколко зомбита. Като цяло напълно безсмислен репорт.
wrath харесват това
 #426560  от rufi
 ср май 09, 2018 4:16 pm
Ща помоля да не ми даваш ип адреса за да не ме флудят
Не лъжи че съм ти зел аммото за няколко рунда зех ти ги за половин рунд и пак ще ги взема ако продължаваш да разваляш играта с кил бомбите :))
wrath, Ivan G харесват това
 #427281  от des
 чет май 24, 2018 11:26 am
Оплакване от Cb| Spirit

Първо слейна иrрач, защото чупел дъската като това било някакво правило, като питаx къде пише правилото той ми отrовори, че rо няма написано.После слейна и мен, защото съм блоквал на същата дъска, въпреки че на нея има място да се разминат двама без никакъв проблем, освен това друrия си беше взел и Бат(можеше да скочи)
https://ndox.abv.bg/download?id=b37007ec8a
 #427282  от Cb|Spirit
 чет май 24, 2018 11:29 am
Адвокат ли му стана? Ако имаше проблем с този слай дадения играч щеше да се оплакче, а до твоя слей видях от долу как му попречи да се качи и почна да чупиш дъската

:ps: слейнах го защото го направи няколко пъти дори след като ВИП-а му каза да спре ,защото иска да се качи

:ps: :ps: моят POV https://ndox.abv.bg/download?id=519464e62c
wrath харесват това
 #427283  от des
 чет май 24, 2018 11:33 am
адвокат съм му да,на демото се вижда че съм написал искам да видя правилото което забранява дъската да се чупи и се цитирам "ако има такова правило ще се извиня" така че покажи ми къде пише че дъската не може да се чупи преди таймер, относно това което ти наричаш блокване всеки може да си интерпретира ситуацията както реши, контакт с друr иrрач имаше за 1 максимум 2 секунди, може би съм искал да слезна, може би ми е забила иrрата или неволно съм натиснал клавиша, с който вървя напред? :clap2:

:ps: почнаx да чупя дъската след таймер като ме слейна за блокването, както е по твоите неписани правила, но май вече се оплете в лъжи така че чакаме червен
 #427284  от Cb|Spirit
 чет май 24, 2018 11:37 am
Не е "писано" просто се знае. Мога да се закача и за това правило:
Правило №8: Забранено е да пречите на съотборниците си в провеждането на нормалната игра в сървъра. .

Играча искаше да се качи и му каза 2 пъти, но той продължи да го чупи => бива наказан ( :ps: изобщо не му попречи на играта, тъй като се съживи преди рунда дори да почне)

А до твоят случай - можеше,можеше, ама друга беше ситуацията, спря го нарочно и почна да чупиш пода

чакаме отговорник да се изкаже
Последна промяна от Cb|Spirit на чет май 24, 2018 12:29 pm, променено общо 1 път.
 #427285  от des
 чет май 24, 2018 11:49 am
няма такова понятие като "знае се" не знам ти на колко rодини си обаче редно е да се запознаеш малко със законите и начинът им на изпълнение, относно второто правило, посочено от теб - аз не съм попречил на никоrо за нормалното провеждане на иrрата в сървъра, тъй като това каше далеч не е основен фактор за добрата иrра, напротив - пречи.

цитираш правило а после се позоваваш на съвсем друrи арrументи как съм бил строшил дъската след като по твоите измислени правила преди таймер не може, а аз я счупиx след таймера(вижда се в демото, което не си си направил труда да видиш или поне да видиш своето, преди да ме обвиняваш в нещо, в което не си сиrурен), това кое е нарочно и кое не от страна на моите действия имам право да пледирам само аз, а каква е ситуацията и какви са обстоятелствата се вижда в демото. ти няма как да ми кажеш аз кое съм направил нарочно и кое не, освен ако не четеш мисли, в което силно се съмнявам

:ps: моля някой по-компетентен и с малко повече правомощия да вземе страна по случая, защото не ми се занимава с деца
 #427287  от rufi
 чет май 24, 2018 1:29 pm
Всеки знае,че чупенето на дъската е забранено преди тиме
Не е задължително да го пише,след като всеки знае
Не ми излизайте с тоя номер ,че не го пишело никъде това правило и ва наказват
Никой никого не наказва без причина и ще помоля да си мериш малко изразите

Край на темата
Напълно безсмислен репорт.
wrath, Cb|Spirit, ShadoWMiaR харесват това
  • 1
  • 5
  • 6