Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).

• MoD: ZP | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.33:27015/zp.iplay.bg:27015

Модератори: rufi, Екип банове

#238057  от KRUGER
 вт яну 08, 2013 12:51 pm
Ето някои мои предложения:
1. Smoker zombie - да може да захваща 3 пъти и да бъде възпирано само с изстрел в главата, а не във всяка точка на тялото както е сега;
2. Sniper mod - според мен трябва да му се намали кръвта драстично много, поне на половина.
3. Rocketlauncher (базуката) - да си е както преди, а не както сега самонасочваща и буквално не можеш да избягаш.
4. Да се премахната хвърковатите създания, които се купуват от магазина и още не мога да разбера логиката им освен, че пречат и дразнят.
5. Прави ми впечатление, че хората могат да закупуват нещо което им позволява да правят много висок отскок, което в следствие им позволява да се качват на забранени места по картите или трудно/невъзможно достижими такива.
6. Да се премахне или замени паяка, тъй като това за мен не е зомби дори и не прилича на такова.
 #238065  от LopKiller
 вт яну 08, 2013 1:38 pm
Значи нищо не си разбал от мода. И да отбележа забранени места няма освен точка №9 от правилата viewtopic.php?f=10&t=19493 .
 #238079  от ADDOriN
 вт яну 08, 2013 2:24 pm
KRUGER » Вто Яну 08, 2013 12:51 pm написа:Ето някои мои предложения:

4. Да се премахната хвърковатите създания, които се купуват от магазина и още не мога да разбера логиката им освен, че пречат и дразнят.
Целта на така наречения "прилеп" или "bat" е да помага на незаразените играчи да спасят кожата си по-лесно. Според мен си върши работата идеално.
 #238129  от lobin
 вт яну 08, 2013 5:23 pm
-1 за намаляването кръвта на снайпера
По този начин зомбитата ще го убиват много лесно,а и се обезсмисля самото му купуване (500 AP - най-скъпият итем в мода (заедно с assasin-a)).
 #238135  от - Enrgeticas * :]
 вт яну 08, 2013 5:27 pm
KRUGER » Вто Яну 08, 2013 10:51 am написа:Ето някои мои предложения:
1. Smoker zombie - да може да захваща 3 пъти и да бъде възпирано само с изстрел в главата, а не във всяка точка на тялото както е сега;
2. Sniper mod - според мен трябва да му се намали кръвта драстично много, поне на половина.
3. Rocketlauncher (базуката) - да си е както преди, а не както сега самонасочваща и буквално не можеш да избягаш.
5. Прави ми впечатление, че хората могат да закупуват нещо което им позволява да правят много висок отскок, което в следствие им позволява да се качват на забранени места по картите или трудно/невъзможно достижими такива.
6. Да се премахне или замени паяка, тъй като това за мен не е зомби дори и не прилича на такова.
Единственото с което мога да са съглася е тва с Базуката /другото да си седи така както си е
 #238154  от twise
 вт яну 08, 2013 6:36 pm
lobin » Вто Яну 08, 2013 6:23 pm написа:-1 за намаляването кръвта на снайпера
По този начин зомбитата ще го убиват много лесно,а и се обезсмисля самото му купуване (500 AP - най-скъпият итем в мода (заедно с assasin-a)).
На предишния мод, снайпера хем не беше с толкова кръв, колкото е сега, хем никой не се е оплаквал от 'лесното' му убиване... как става тая работа, не ми е ясно ..
 #238160  от lobin
 вт яну 08, 2013 6:44 pm
twise » Вто Яну 08, 2013 6:36 pm написа:
lobin » Вто Яну 08, 2013 6:23 pm написа:-1 за намаляването кръвта на снайпера
На предишния мод, снайпера хем не беше с толкова кръв, колкото е сега, хем никой не се е оплаквал от 'лесното' му убиване... как става тая работа, не ми е ясно ..
Говориш за предишния мод,но сега играем в друг.Нещата стоят различно ;)
 #238161  от ReSpAwN
 вт яну 08, 2013 6:46 pm
Той обяснява какво е по-добре за сървара и изразява мнение... Какво го нападаш сега? Всеки има право да изрази мнението си?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7