Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).

• MoD: ZP | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.33:27015/zp.iplay.bg:27015

Модератори: rufi, Екип банове

#213133  от KRUGER
 чет май 17, 2012 11:30 am
Ето какви неща аз забелязах от както го има новия сървър и играя в него:
1. Когато падаш от високо не ти взема кръв независимо дали съм зомби или човек
2. Smoker зомбито когато са 2 и ги стрелят и 2-те пушека по някога докарва Crash и много играчи се оплакват от него
3. Когато съм Nemessis от менюто с екстрите мога да закупя silent step, но не мога да разбера смисъла защото nemessisa е със silent step. За другите зомбита не съм проверил ще погледна дали е така.
4. Не знам каква е причината, но дълго се чака за да се смени картата и доста играчи остават с впечатлението, че сървъра е crash.
5. Значи climp зомбито колкото и да ми харесва има един малък бъг с него. Когато е в тунел се захваща за тавана и с парашута напред лети в тунела и куршумите не го спират. Подобно на предишния проблем с летенето с парашут в тунелите който оправи.
6. Nemessis-a лесно го спират куршумите, да не казвам че като го стрелят не може да мърда буквално.
7. Твърде лесно се правят ammo-тата, а нещата са твърде евтини в магазина. Примерно ultimate clip е 10 ammo доста е малко според мен.
8. Още съвсем малко да се намали силата на куршумите които отблъскват зомбитата.
9. Не е зле да се добавят и мини като преди.
10. Добави някаква информация в самата игра, какво трябва да се bind-не за да може smoker зомбито да тегли, защото никой не го знае това и аз от форума каквото ми написа съм споделил с повечкото играчи.
Като цяло това е, играчите са доволни от това, че има класи на хората, но са много разочаровани, че нямам zombie killer. Много се дразнят от smoker зомбито, но ще свикнат.
 #213543  от -stArmAsterA-
 съб май 19, 2012 3:59 pm
KRUGER » Чет Май 17, 2012 11:30 am написа: 5. Значи climp зомбито колкото и да ми харесва има един малък бъг с него. Когато е в тунел се захваща за тавана и с парашута напред лети в тунела и куршумите не го спират. Подобно на предишния проблем с летенето с парашут в тунелите който оправи.
6. Nemessis-a лесно го спират куршумите, да не казвам че като го стрелят не може да мърда буквално.
7. Твърде лесно се правят ammo-тата, а нещата са твърде евтини в магазина. Примерно ultimate clip е 10 ammo доста е малко според мен.
8. Още съвсем малко да се намали силата на куршумите които отблъскват зомбитата.
9. Не е зле да се добавят и мини като преди.
Като цяло това е, играчите са доволни от това, че има класи на хората, но са много разочаровани, че нямам zombie killer. Много се дразнят от smoker зомбито, но ще свикнат.
Съгласен сам за всичко.Особено за 6,5,9,7,8 и да се добави зомби killer като предишното зм в стария мод (hellboy)
И в банката да се побират повече амо.Нека да се правят по трудно,но да може да има повече от 757 (лимита за сега)
 #237459  от w0lf3kR7™
 съб яну 05, 2013 10:30 pm
Имам някои предложения :

1. Да се намалят малко екстрите , някои си летят из целия мап , което ми се струва прекалено детинско.
2. Ammo packs да се правят по - трудно.
3. Да бъде забранено даване на ammo packs от админи на играчи или на себе си.
4. Малко е бъгав скина на m4a1 с червения мерник , при зареждане лети наляво-надясно.
 #237476  от twise
 съб яну 05, 2013 10:52 pm
TheRiddle » Съб Яну 05, 2013 11:30 pm написа:Имам някои предложения :

1. Да се намалят малко екстрите , някои си летят из целия мап , което ми се струва прекалено детинско.
2. Ammo packs да се правят по - трудно.
3. Да бъде забранено даване на ammo packs от админи на играчи или на себе си.
4. Малко е бъгав скина на m4a1 с червения мерник , при зареждане лети наляво-надясно.
1. Може да се намалят, да.. но не с много, защото като гледам бая хора има в сървъра, явно точно екстрите са една от причините за това.
2. Според мен си е добре... при ВИП-овете не знам как стоят нещата.
3. Твърдо за ! Причини... - да кажем, че не ме кефи идеята :)
4. Не съм забелязал.
 #237477  от LopKiller
 съб яну 05, 2013 10:56 pm
1 Точно летенето из мапа прави играта в сървъра.
2 Може да се правят по лесно но пък extra itemite са по скъпи. Като се замислиш дали ще се прави аммото по бързо и extra itemite ще са по скъпи или аммото ще се прави по бавно и itemite ще са по евтини е все 1 и СЪЩО.
3 Аммо паковете могат да се дават само от няколко админа, в случая явно визираш мене. Да ти обясня.. аммото го давам на хора, които познавам и знам, че няма да направят някаква беля, а аз лично почти не го използвам. Просто си ми седи.
4 Не виждам да е толкова сериозен проблема това си е от самия скин ..

Мода е правен от мен и ми е ясно, че повечето тук не сте играли такъв мод до сега, но с времето ще ви хареса бъдете сигурни :)
 #237481  от ADDOriN
 съб яну 05, 2013 11:15 pm
Здравейте!
Аз лично смятам, че екстрите които искате да бъдат премахнати не трябва да се барат. Така нареченото от вас "летене" е единственият вариант за излизане от напечена ситуация. Ако се премахте парашута (и/или "прилепа") шансовете на не-инфектираните намалява значително.
Относно скина на M4-ката смятам, че не е болка за умиране и не вреди на играта.
Аммо-пакетите са си добре в сегашното им състояние. Ако се направят по трудни за събиране самия "дух" на мода ще замине.
 #237503  от Phys1caL ;]
 нед яну 06, 2013 12:20 am
Предлагам
1: аммото да се сейв,или да се сложи една банка с която: с take all взимаш аммото от банката, с deposit all ги слагаш в банката,може и да теглиш по колко си искаш. :)
 #237508  от ADDOriN
 нед яну 06, 2013 12:31 am
Phys1caL ;] » Нед Яну 06, 2013 12:20 am написа:Предлагам
1: аммото да се сейв,или да се сложи една банка с която: с take all взимаш аммото от банката, с deposit all ги слагаш в банката,може и да теглиш по колко си искаш. :)
Смятам, че прилагането на "банка" или така нареченият депозит не е добра идея, защото хората които прекарват доста време в сървара ще си запазват пакетите в банката и това няма да е равностойно с нови играчи. Прекаленото "консумиране" на "банката" не е здравословна за сървара. За мен мода е в прекрасно състояние такъв какъвто си е до този момент. :)
 #237512  от LopKiller
 нед яну 06, 2013 12:36 am
Както казах по рано мода е нов все още не сте свикнали с него. Така или иначе амото се прави много бързо сложи ли се банка просто няма да може да се играе от постоянното купуване на assassin nemesis и прочие. За сега няма да се слага нищо ново мода ще си остане така както си е сега.
 #237796  от -stArmAsterA-
 нед яну 06, 2013 11:03 pm
А защо парашута да не е както преди си беше? Много бързо се пада :tooth:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7