Официалният форум на iPlay.bg 

Очакваме вашите мнения за бъдещето на iPlay.bg тук (IPLAY.BG - ЩЕ НИ БЪДЕ ЛИ?).
Искате ли да сменим темата на форума? Можете да се изкажете тук (ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВ СТИЛ/ТЕМА НА ФОРУМА).

• MoD: ZP | Status: Изображение | Connect: 93.123.18.33:27015/zp.iplay.bg:27015

Модератори: rufi, Екип банове

#409486  от wrath
 пет фев 10, 2017 3:29 pm
West Coast написа:
пет фев 10, 2017 3:08 pm
Здравейте , предлагам ето този мап:

http://zombie-mod.ru/counter-strike/zom ... tack3.html

zm_sand_attack3. Мисля , че е готин и би се харесал на много от играчите.
мапа го имаше но не се играеше даже не се харесваше от повечето играчи за това и бе махната самата карта + по горе колегата е споменал същото което в момента съм ти написал ...
Cb|Spirit харесват това
 #426321  от Vanhai
 пет май 04, 2018 6:03 pm
Предлагам да се махне Kill бомбата от магазина на хората, защото често се случва да се хвърля на първото зомби. По този начин не може да се развие рунда или пък, ако имаш много аммо, можеш постоянно да хвърляш бомби, за да не те хванат като си последния човек.
Да се сложи лимит на Infect бомбата, Madness и Knife Blink. Всеки играч да може да ги купува не повече от веднъж на рунд всяко, защото както при Kill бомбата, като имаш повече аммо, можеш да злоупотребяваш с честата и употреба. Knife Blink може да е лимита 2 пъти за всеки на рунд. Самите зомби класове са доста силни за един зомби сървър, затова и смятам че повече трябва да се набляга на играта от колкото да се надяват играчите на предмети от магазина. Когато си достигнал лимита да изчезва предмета от магазина.
Да се махне плъгина който дава аммо при отговор. Някои играчи са си бинднали бутон за всеки конкретен отговор. За доказателство - D0D0.
Когато е останал последен човек, при влизането на нов играч да не се съживява, а да чака да свърши рунда. Въпросния играч по-горе, като е Smoker и му свършат drag-овете, retry за да се съживи наново и следователно да има пак drag-ове.
 #426323  от Syndicalist☭
 пет май 04, 2018 6:34 pm
Vanhai написа:
Да се сложи лимит на Infect бомбата, Madness и Knife Blink
че то лимити си има
Vanhai написа:
Да се махне плъгина който дава аммо при отговор. Някои играчи са си бинднали бутон за всеки конкретен отговор.
Не си го е бинднал погледнах ти демото, евента беше лесен и той го написа сравнително бързо.
Vanhai написа:
Когато е останал последен човек, при влизането на нов играч да не се съживява, а да чака да свърши рунда. Въпросния играч по-горе, като е Smoker и му свършат drag-овете, retry за да се съживи наново и следователно да има пак drag-ове.
злоупотребата с retry се докладва
wrath харесват това
 #426324  от Vanhai
 пет май 04, 2018 7:21 pm
Лимит има, но не и какъвто съм предложил аз
А относно евента, егати вундеркида... Всички евенти без нито една грешка за цялата карта, и то докато играе ги пише, толкова бързо?! Добре, вярвам. :D :D :D
 #426325  от Syndicalist☭
 пет май 04, 2018 7:26 pm
Лимита на knife blink-a e 3. Няма как да си bind-не евентите, защото няма два еднакви.
wrath, TRIGGERED LMAO харесват това
 #426330  от Vanhai
 пет май 04, 2018 9:58 pm
Лимита от 3 блинкове важи за това колко блинкове може да имаш едновременно. Ако имам 100 аммо, мога всичките да ги изхарча за блинкове през целия рунд, в който съм зомби и да си ги ползвам, разбира се.
Относно евентите (ПРИМЕРИ):
bind F1 "sk(]\shanIasdkij"
bind F2 "asuidyihn1UAYG]"
bind F3 "as971]{-)qasdn"
bind F4 "sadhkjo91&^%[;"
bind 0 "asuid^51a}]sad"
bind 9 "asdgyug&âs1"
bind 8 "12098Assdnj|``"
...
...
...и т.н...
Пиши по-бавно, че съм си тъп и не ти разбирам като пишеш бързо. Между другото нали за един и същ сървър пишем, че почвам да се обърквам вече.
А и не ми е много зор за тоя евент. Щом не е забранено и не се вземат мерки, ще взема и аз да си ги биндна, за да играем евента кой по-бързо ще натисне клавиша X?! :D
 #426338  от TRIGGERED LMAO
 съб май 05, 2018 2:12 am
брато , всеки евент е генериран от абсолютно рандом букви,цифри и знаци. За кви биндове говориш ? Няма начин два абсолютно еднакви евента да се появят
 #426379  от P$yCh0
 нед май 06, 2018 1:21 pm
Предложението относно премахването на kill bombata няма да се осъществи - тази бомба има ограничение до 10 закупени на рунд (не от един човек а общо).
За останалите предложения няма да дам коментар, защото ще повторя написаното от Пижамата и Т-Raw.
wrath харесват това
 #428371  от Vanhai
 чет юли 12, 2018 9:45 am
Предлагам да се махне kill бомбата при Swarm и Plague, както зомбитата нямат infect бомба в тези рундове.
Също така да се махне и zm_infantry, а на нейно място да се сложи/ат zm_dust_winter и или zm_dust_final.
За да се вземе антидот да се направи така, че някакъв процент от хората да са заразени, защото често се случва първо зомби да зарази някой и той да вземе антидот веднага, и така пак остава 1 зомби. Накратко не могат да се развият самите рундове.
Цената на прилепа да стане 10 аммо или всеки който влиза за пръв път на нова карта да започва с 0 аммо.
 #428374  от TN!
 чет юли 12, 2018 10:44 am
За кил бомбата съм против.Тя ти дава шанс да оцелееш.За мапа има много карти дъст— против . За дота всеки който има амо може да си вземе дот ако реши няма как да забраним да не си вземат и някакъв % да останат заразени.За бата не мисля че е добра идея да се вдига все пак всеки почва с 5 амо.А за амото скоро беше добавен и /get който ти дава 50 амо на всеки час така че не
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10